25. Paşa Mini top sona erdi

25. Paşa Mini top sona erdi

Mustafakemalpaşa amatör spor kulüpler birliğinin düzenlediği 25. Paşa Mini Top Futbol turnuvası oynanan final maçlarıyla tamamlandı. 7 yaş üzeri sporcunun karşılaştığı ve 18 gün süren mini top futbol turnuvasında ödüller sahiplerini buldu.

Gerçekleştirilen ödül törenine Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Başkan yardımcıları, meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, Mustafakemalpaşa amatör spor kulüpler derneği başkanı Ziya Külcü  ile birlikte çok sayıda sporsever katıldı.

 

Honda inallar uğur otonun ana sponsorluğunda organize edilen turnuvada 71 takım 8 kategoride centilmence mücadele etti. Sporun sevginin ve kardeşliğin bir arada yaşandığı turnuvada her bir takımda 6 futbolcu top koşturdu. 19 Temmuz 5 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen turnuvaya bayan sporcularda 4 takım ile katılım sağladı.

 

Engelli futbolcular nefes kesti

 

Mustafakemalpaşa Engelsiz Yaşam Merkezi takımında top koşturan engelli futbolcular ise turnuva boyunca gösterdiği performans ile engelleri aşan bir mücadele göstererek nefes kesti.

 

Bu yıl 25.’si düzenlenen Paşa Mini Futbol Turnuvasında başarılı olan genç sporculara hediyelerini Belediye Başkanı Mehmet Kanar verdi.

 

Başkan Kanar, final gecesinde yaptığı konuşmada “Çocuklarımızı spora teşvik etmek öncelikli görevimiz olmalı. Spora ve sporcuya hak ettiği değeri veren Mustafakemalpaşalılara teşekkür ediyorum. “dedi.

 

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top