KAHPE SOLUCAN

Murat DORUK
Tüm Yazıları

KAHPE SOLUCAN

1 Mart’ta yaptığı açıklamada, “PKK’ya silah bıraktıracak olan AKP değil, HDP’dir. Dağdan indirmeyi biz başaracağız” dedi ama 13 Temmuz’da yaptığı konuşmada, PKK’ya silah bıraktırma gibi bir durumları olmadığını söyledi.

7 Haziran seçim sonuçlarının ardından yaptığı açıklamasında, “Bize emaneten oy vererek HDP’nin demokratik siyasetinin önünü açmak isteyenleri de mahcup etmeyeceğiz” dedi, hemen ertesi gün “Biz emanet oylarla barajı aşmış değiliz. Çok güçlü, örgütlü bir tabanımız var” ifadelerini kullandı.

17 Aralık darbe girişiminden iki gün sonra kameralar karşısında Gülen Cemaatinin geçmişte iktidarla bir olup, Kürt siyasetçilerine KCK adı altında kumpaslar kurduğunu ileri sürerek, cemaatin özür dileyip özeleştiri yapmasını istemişti ama Rusya’da gerçekleştirdiği bir basın toplantısında, ‘Paralel Yapı’ operasyonlarına yönelik, “Biz cemaatlerin varlığına karşı değiliz. Dini cemaatlerin kendisi meşru yapılardır bize göre” dedi.

Ağabeyinin Kandil’e gittiği iddialarını her fırsatta yalanladı. 2010’da askerden terhis olduktan sonra Kuzey Irak’a gittiğini, burada Batmanlı bir ailenin yanında kaldığını ve ticaret yaptığını söylemişti. “Ticaretle uğraşıyor” dediği ağabeyinin aslında silah kuşanıp terör yuvası Kandil’e çıktığı, yıllardır “Şiyar” kod adıyla Kandil’deki PKK kamplarında silahlı eğitim verdiği saptandı.

“HDP’nin PKK ile bir organik bağı olmadığını” defaatle dile getirdi. “HDP’nin alternatifi PKK değildir. PKK ile aynı sahaya, aynı alana hitap etmiyoruz” dedi.

Kürtçe Kur’an-ı Kerim mealinin henüz Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından basılmadığını iddia etti. Oysa Nisan ayında 10 bin adet basılmıştı.

“Cizre’de toplu katliam yaptılar, açıklayamıyorlar. Cenazeleri sokaklara, yıkık evlere dağıtıyorlar” diyerek akıl dışı bir iddiada bulundu. Oysa cenaze dedikleri tünel kazmakla meşguldü.

”Türkiye Cizre’deki duruma inanmak istemiyor. Çünkü bu çağda hükümetin böyle vicdansız olabileceğine inanılmıyor” dediği gün pkk hendekleri patlıyor ve 400 ton patlayıcı bulunuyordu.

Şimdi birader…

Adamın hayatı yalan…

Cici çocuk formatındaki şeytan, hergün yalan üstüne yalan sallayan şizofrenik manyak dün MHP için ”Çakma milliyetçi, Çin malı parti” dedi.

Bozkurt yeleli JÖH ve PÖH hergün koydukça ve koydukça da buna nasıl giriyorsa artık iyice saçmalamaya başladı.

Ulan dingil şeytan, ”bahçıvansın makasın yok, kahpenin önde gidenisin haberin yok”

Sen kim, MHP hakkında fikir gütmek kim?

Bahçeli dün ”Nusaybin’de halka 3 gün süre verin. Sonra taş üstünde taş, baş üstünde baş bırakmayın” dedi.

Bence çok insaflı davranmış.

Bence bu hainlerin üzerine komple beton döküp TOKİ’den ev yapmak lazım.

Hiç değilse gariban vatandaş sevaplansın….

DORUKÇA

Çok düşünceli insanlar var ama neredeler bilmiyorum. Daha hiç karşılaşmadım.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top