AK Parti Yıldırım’dan Ankara çıkarması

AK Parti Yıldırım’dan Ankara çıkarması

Yıldırım’da yakaladığı birçok başarı ile örnek ilçe teşkilatlarından biri olan AK Parti Yıldırım İlçe Başkanlığı, 50 bininci üyesi ile birlikte 39 kişilik kafileyle Ankara’ya çıkarma yaptı. Kafile, AK Parti Bursa milletvekili Hakan Çavuşoğlu’nun konuğu olarak AK Parti Grup Toplantısı’na katıldı.

 

Gerçekleştirdiği çalışmalarla Yıldırım’da birçok başarıya imza atan AK Parti Yıldırım İlçe Başkanlığı, Türkiye’de ilçe teşkilatları bazında bir ilki gerçekleştirerek TS EN ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi belgesi almaya hak kazanmasının ardından çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 50 bininci üyesi Fevzi Kazancı ile birlikte 39 kişilik kafileyle Başkan Hüdayi Yazıcı önderliğinde Ankara’ya giden AK Parti Yıldırım İlçe teşkilatı üyeleri, AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu’nun konuğu olarak AK Parti Grup Toplantısı’nı takip etti.

Hakan Çavuşoğlu ile birlikte AK Parti’nin TBMM’deki grup toplantısına katılan AK Parti Yıldırım İlçe teşkilat üyeleri, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Suriye ve terör örgütü PKK için yaptığı tarihi konuşmasını dinledi. Grup toplantısının ardından Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, KİT Komisyonu Salonu’nda Başkan Hüdayi Yazıcı ve ekibini ağırladı. Başkan Yazıcı’nın KİT Komisyonu Salonu’nda Sayıştay masasına oturmasına esprili bir dille yaklaşan Bülent Arınç, Yazıcı’ya “TBMM’deki yeni görevin hayırlı olsun” diyerek salondakileri gülümsetti. Başkan Yazıcı ve ekibinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Arınç, “Hüdayi Başkan ve ekibi teşkilatçılık anlamında yaptığı başarılı çalışmalarıyla AK Parti’yi Yıldırım’da en güzel şekilde temsil ediyor. Aldığı kalite belgesi de bunun göstergesi. Bu anlamda sizleri kutluyorum” dedi. Görüşmede Yıldırım’la ilgili pek çok konu masaya yatırıldı.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top