AK Parti’den HAS ziyaret

AK Parti’den HAS ziyaret

AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Alpaslan Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyeleri, HAS Parti Nilüfer İlçe Başkanlığı’na yeni atanan Ramazan Albay ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Karşılıklı iyi niyet dileklerinin bulunulduğu ziyarette konuşan AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Alpaslan Yıldız, “Türkiye’nin demokrasi bahçesinde farklı düşünce ve renkteki çiçeklerin bir arada olması ülkemiz demokrasisini canlandırır. Ülke demokrasimizdeki bu canlılığın yitirilmemesi ve gelişmesinin sağlanması, biz demokrasinin çiçekleri olan partililerin kardeşlik duygularını kaybetmeden ülke menfaati doğrultusunda çalışmasıyla gerçekleştirilir” dedi. Nilüfer’de HAS Parti İlçe Başkanlığı’na atanan Ramazan Albay’ı ve yönetim kurulunu tebrik eden Başkan Alpaslan Yıldız, “Nilüferimizdeki demokrasi bahçesinin güzel çiçeklerinden biri olan HAS Parti Nilüfer’in yeni yönetimi ile ilerleyen dönemde karşılıklı istişare halinde olacağız. Bu bağlamda Bursa’mız ve Nilüferimiz adına güzel işleri ortaya koyacağımızı umuyorum” diye konuştu.

Başkan Alpaslan Yıldız ile aynı duygular içinde olduğunu söyleyen HAS Parti Nilüfer İlçe Başkanı Ramazan Albay da başta Nilüfer ve Bursa’nın faydasına olacak tüm çalışmalarda ortak hareket edilebileceğini belirtti. AK Parti Nilüfer’in kendilerine düzenlediği ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getiren Albay, Başkan Alpaslan Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkürlerini iletti.

Kaynak: AK PARTİ – NİLÜFER

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top