Aleksandr İle Sözleşme İmzalandı

Aleksandr İle Sözleşme İmzalandı

Voleybol Efeler Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor’umuz, Rusya Federasyonu ekiplerinden Novokuybyshevsk takımından pasör çaprazı Aleksandr Kovalev’u transfer etti.
Kulüp tesislerimizde düzenlenen imza törenine, Kulüp Başkan Vekilimiz Rıdvan Kocaağa ile Voleybol Şube Sorumlularımız Oktay Can ve Uğur Şencan katıldı.
İmza töreni öncesi açıklama yapan Kocaağa; “Bugün itibariyle 2019-2020 Efeler Ligi sezonumuzun hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz. Teknik heyetimizle başladığımız transferlere bugün dış transferde, yabancı transferimiz olan Aleksandr Kovalev ile sözleşmemizi imzalıyoruz. Aleksandr, 1988 doğumlu, Rusya Federasyonundan bir oyuncumuz. Pasör çaprazı kendisi. Daha önce Türkiye’de hiç bir takımda oynamamış. İnşallah İnegöl Belediyespor için bu sene ter dökecek ve Belediyespor’umuzun başarısı için elinden geleni yapmaya çalışacak. Biz şehrimiz adına hayırlı olmasını diliyoruz” açıklamamasında bulundu.
EKİM SONUNDA LİG BAŞLIYOR
Kura çekimleri konusunda da bilgi veren Belediye Başkan Yardımcısı Kocaağa; “Kura çekimi sonucu maç tarihlerimiz belli oldu. Ekim’in son haftası inşallah ligimiz başlıyor. İlk maçımızı deplasmanda Galatasaray ile oynayacağız. Takip eden haftada da inşallah kendi evimizde, kardeş takımımız Bursa Büyükşehir Belediyespor’u ağırlayacağız. Şimdiden sezonun hayırlar getirmesini diliyorum. İnşallah İnegöl Belediyespor’umuzun 7. sezonunda Efeler Liginde daha başarılı bir sezon geçirmesi için tüm gayretlerimizle çalışıyor olacağız. Anlaşmanın ve devam edecek olan transferlerimizin şehrimize, takımımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Aleksandır Komalov, ise “İnegöl’e geldiğim için çok mutluyum. İnegöl Belediyespor için bütün gücümü ve çabamı sahada vereceğim. İnşallah çok başarılı bir sezon geçiririz. Çok iyi sonuçlar elde edip taraftarı sevindirmek için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top