Altınbaş’tan En Güzel Yeni Yıl Hediyesi

Altınbaş’tan En Güzel Yeni Yıl Hediyesi

Mücevherat sektörünün lider markası Altınbaş, yılbaşı gecesinde ve yeni yılda stilini öne çıkartmak isteyen kadınlar için her yıl Aralık ayında gerçekleştirdiği kampanyalarına bu yıl yenisini ekliyor.  

 

“Altınbaş’tan En Güzel Yeni Yıl Hediyesi’ sloganı ile düzenlenen kampanyada, Altınbaş’ın dokunuşu ile yeniden yorumlanan pırlanta tektaş ve beştaş yüzükler ve Tria Kolye cazip fiyatlarla mücevherseverlerle buluşuyor. 

Altınbaş, her yıl Aralık ayında gerçekleştirdiği özel kampanyalar geleneğine bu yıl da devam ediyor. “Altınbaş’tan En Güzel Yeni Yıl Hediyesi’ sloganı ile düzenlenen kampanyada, Altınbaş’ın dokunuşu ile yeniden yorumlanan pırlanta tektaş ve beştaş yüzükler ve Tria Kolye cazip fiyatlarla mücevherseverlerle buluşuyor.

 

Özel günlerin anlamlı sembollerinden olan pırlanta her zaman en popüler takılar arasında göze çarpıyor. Altınbaş klasikleri arasında yer alan, üç taştan oluşan; geçmiş, bugün ve geleceği temsil eden Tria Kolye 690 TL’lik cazip fiyatıyla satışa sunuluyor.

 

Kadınların gözdesi pırlanta Tek Taş Topaz Yüzüğün kampanyalı fiyatı 1.290 TL, Bouquet Pırlanta Tektaş ve Beştaş Yüzükler ise tektaş 1.190 TL, beştaş 1.690 TL, her ikisi birlikte 2.690 TL olarak belirlendi.

 

Klasik bir beştaş ve tektaşa sahip olmak isteyenler ise tektaş için 1.090 TL, beştaş için 1.290 TL, her ikisi için 2.190 TL olmak üzere her keseye uygun farklı fiyat seçeneklerinden yararlanabilecek.

 

Altınbaş, en ince işçilik detaylarına yer verilen ve özel olarak tasarlanan pırlantalı mücevherleri ile yılbaşı şıklığını yansıtmak isteyenleri Altinbas.com ve Altınbaş mağazalarına bekliyor.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top