ANNE-BABA OKULUNDA İLK DERS ZİLİ ÇALDI

ANNE-BABA OKULUNDA İLK DERS ZİLİ ÇALDI

Çocukların eğitim hayatlarında elde ettikleri kazanımların, okul ve ailenin işbirliği ile en üst seviyeye çıkarılabileceği düşüncesinden hareketle Özel Bursa Kültür Okulları tarafından başlatılan Anne-Baba Okulu’nda ilk ders zili çaldı. Kaygı ve korkularla baş etme yöntemlerinin konuşulduğu ilk oturumda koşulsuz ebeveynlik felsefesi de katılımcılara aktarıldı.

Özel Bursa Kültür Okulları’nın başarılı, mutlu, sorumluluk sahibi ve ahlaki gelişimi en üst düzeyde bireyler yetiştirmek için hayata geçirdiği Anne-Baba Okulu’nda ilk oturum gerçekleşti.

Anaokulu ve birinci sınıf öğrencilerinin velilerine yönelik olarak düzenlenen Anne-Baba Okulu; ilk dersinde “Kaygı ve Korkularla Nasıl Baş edebiliriz?” konusunu ele aldı.

Kaygı ve korku süreçlerinin nasıl gerçekleştiği, kaygılı çocuğu nasıl tanımlamak gerektiği ve çözüm yolları gibi başlıkların velilere aktarıldığı ilk oturumda koşulsuz ebeveynlik felsefesi hakkında da detaylı bilgiler verildi.

Öte yandan anaokulu ve birinci sınıf velisi olan herkes www.kulturokullari.com adresinden başvuru yaparak Anne-Baba Okulu’ndan yararlanabilecek.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top