Annesini yalnız bırakmadı

Annesini yalnız bırakmadı

Orhangazi ilçesinde, 3 yaşındaki kız çocuğu, motosikletin çarpması sonucu yaralanan ve sedyeye konulan annesinin kucağından inmemekte direndi. Sedyedeki anne ve kucağındaki çocuğu, ambulansla hastaneye götürüldü.

 

Serap Ayvaz (27), 3 yaşındaki kızı Tuana Ayvaz ve annesi 75 yaşındaki Emine Yalçın’a, pazardan döndükleri sırada M.K. (24) yönetimindeki 16 VP 825 plakalı motosiklet çaptı. Yere düşerek hafif yaralanan Serap Ayvaz ve annesine, ilk müdahaleyi çevredeki polis ve zabıta memurları yaptı. Küçük Tuana ise kazayı yara almadan atlattı. 
Kısa sürede olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri, yerde yatan Serap Ayvaz’ı, sedye yardımıyla ambulansa ulaştırmak için çalışma başlattı. Bu sırada küçük çocuk, Serap Ayvaz’a sarılarak, ”Anne beni bırakma” diye gözyaşı döktü. Tuana, sedyeye konulan annesinin kucağından inmemekte direnince sağlık ekipleri ısrarcı olmadı. Sedyedeki anne ve kucağındaki çocuğu, ambulansla Orhangazi Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Anneanne de aynı hastanede tedavi altına alındı.

 

Kaynak: AA

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top