Ayşe’nin Son Görüntüleri

x55_soba_zehir_ayse_goruntu_bursaBursa’da, iki ablasıyla birlikte sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybeden genç kızın ölmeden önce yaptığı son alışverişi kameralara yansıdı.

Edinilen bilgiye göre olay, dün sabah saatlerinde Ulus Mahallesi Barış Sokağı’nda meydana geldi. Sabah namazını kılmak için kalkan baba İzzet Ünal, kızlarının odasında yanan ışığı fark etti. Odaya giren baba, kızları Ayşe (16), Fatma (17) ve Gurbet Ünal’ı (20) baygın vaziyette buldu. Hemen komşusuna haber veren İzzet Ünal, özel otomobille zehirlenen kızlarını Yüksek İhtisas Hastanesi’ne götürdü. Hastanede yapılan kontrollerde üç kız kardeşin hayatını kaybettiği tespit edildi.
İlköğretim okulu 10. sınıf öğrencisi Ayşe Ünal ile konfeksiyonda çalışan Fatma ve Gurbet Ünal’ın cenazeleri, dün ailelerinin feryat ve gözyaşları arasında toprağa verildi. Ömrünün baharında, henüz 16 yaşındayken sobadan tüten zehirli gazla hayata gözlerini yuman Ayşe Önal’ın ölmeden önce marketten yaptığı son alışveriş ise kameralara yansıdı. Neşeyle markete giren genç kızın kendisi için kek, ablaları için ise çekirdek aldığı görüldü.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top