BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI 5 YAŞINDA

BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI 5 YAŞINDA

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı’nın(BEV) 5. kuruluş Yıl Dönümü Siesta Balkan Park’ta BEV Mütevelli Heyeti’nin birlikte yediği akşam yemeği ile kutlandı.

 

Gerçekleşen yemeğe BEV Mütevelli Heyeti Üyeleri’nin yanı sıra Bursa Vali Yardımcısı Ergun Güngör, AK Parti Bursa Milletvekili ve BEV Mütevelli Heyeti Üyesi Atilla Ödünç, Bursa 22.23. Dönem Milletvekili ve BEV Mütevelli Heyeti Üyesi Kemal Demirel, Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Mudanya Mürsel Köyü Muhtarı Hüseyin Çakır da katıldı.

 

  1. kuruluş yıl dönümü kapsamında BALKANTÜRKEVİ BEV Eğitim Salonu’nda gerçekleştirilen plaket töreninde kuruluşundan bu güne eğitime desteklerini esirgemeyen BEV Mütevelli Heyeti Üyeleri’ne teşekkür belgesi takdim edildi.

 

Törende konuşan BEV Başkanı Naci Şahin, “BALKANTÜRK Eğitim Vakfı hepimizin bildiği gibi 2014 yılında eğitim alanında faaliyet gösteren Bursa’nın sayılı vakıfları arasında yerini aldı. Kurulduğundan bu güne sergilediği güçlü, kararlı konumunda BEV ailesi’nin her bir bireyinin büyük katkısı olduğunu vurgulamak isterim. Hep birlikte yaptığımız çalışmalarla ulaştığımız 5. yılımızda eğitim alanında verdiğimiz burslarla birçok öğrencinin yüzünü güldürmenin, ailelerinden aldığımız hayır duaları ile bugünlere gelebilmenin, yaptığımız ve yapacağımız çalışmaların haklı gururunu yaşamaktayım. 5.yılımızda vakfımızın kurulmasında ve bu günlere ulaşmasında emek harcamış yönetim kurulu üyelerimize, her biri birbirinden değerli mütevelli heyeti üyelerimize, bağışlarıyla desteklerini esirgemeyen tüm dostlarımıza şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

Plaket töreni ve konuşmaların ardından BALKANTÜRK Eğitim Vakfı, 5. yıldönümünü hep birlikte kestiği pasta ile kutladı.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top