BALKANTÜRKSİAD İŞLERİNİ GELİŞTİRİYOR

BALKANTÜRKSİAD İŞLERİNİ GELİŞTİRİYOR

Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BALKANTÜRKSİAD), yeni dönemin üçüncü İş Geliştirme Toplantısı’nı da gerçekleştirdi.

Aralıksız sürdüğü etkinliklerden biri olan İş Geliştirme Toplantılarına yeni dönemde de aynı tempoyla devam eden BALKANTÜRKSİAD, 3. İş Geliştirme Toplantısını, BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Sabriye Şen ve Süleyman Ulusoy’un organizasyonuyla düzenledi.

BALKANTÜRKEVİ’nde gerçekleştirilen toplantıya; BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Berat Tunakan’ın yanı sıra, yönetim kurulu üyeleri ve çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren üyeler katıldı.

Her toplantıya farklı üye

Toplantıda konuşan BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Berat Tunakan, üyeler arasındaki sinerjiyi arttırmak ve ticari ilişkilerin gelişmesini sağlamak için bu toplantıları organize ettiklerini ifade etti. Önceki dönem 16 İş Geliştirme Toplantısı yaptıklarını, yazın verilen aranın ardından yeni dönemde de bu toplantıların 3.’sünü gerçekleştirdiklerini belirten Tunakan, “Farklı iş kollarında üyelerimiz var. Her toplantımıza farklı arkadaşlarımızı getirmeye çalışıyoruz. Bu toplantılar sayesinde derneğe aidiyet duygusunu arttırırken, üyelerimizin de birbirleriyle tanışmalarını ve olası iş birliklerinin önünü açıyoruz” ifadelerini kullandı.

  1. İş Geliştirme Toplantısının organizasyonunu üstlenen BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Sabriye Şen ve Süleyman Ulusoy da, İş Geliştirme Toplantısının gerçekleşmesine katkı sağlamaktan mutluluk duyduklarını dile getirdiler.

Makine, inşaat, gıda, otomotiv, tıp, finans ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren üyelerin katıldığı toplantıda, tanışma ve ikili ilişkilerini geliştirme fırsatı bulan üyeler, olası iş birliklerini de konuştular.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top