BALKANTÜRKSİAD ÜYELERİNE FAYDA SAĞLAMAYA DEVAM EDİYOR

BALKANTÜRKSİAD ÜYELERİNE FAYDA SAĞLAMAYA DEVAM EDİYOR

Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş Adamları Derneği’nin (BALKANTÜRKSİAD) artık geleneksel hale getirdiği ‘İş Geliştirme Toplantıları’nın 6.’sı geniş katılımla BALKANTÜRKEVİ’nde yapıldı.

BALKANTÜRKSİAD tarafından, üyeleri arasındaki iletişimi ve ticareti artırmak amacıyla projelendirilen İş Geliştirme Toplantıları devam ediyor. BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Süleyman İnan ve Yönetim Kurulu Üyesi Şehzan Seçen’in organize ettiği toplantıya BALKANTÜRKSİAD üyesi CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın da iştirak etti.

Çok sayıda üyenin katıldığı toplantıda; finans, tekstil, inşaat, gıda, mühendislik, turizm gibi sektörlerde faaliyet gösteren BALKANTÜRKSİAD üyeleri ikili iş görüşmelerinde bulundu. Toplantıda konuşan BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Berat Tunakan, bu toplantılarla büyük bir aile olan BALKANTÜRKSİAD üyelerinin birbirleriyle daha yakın ilişki kurduğunu ve bu ikili ilişkilerin ticari ilişkileri doğurduğuna vurgu yaptı.

Her organizasyonda farklı üyeleri bir araya getirdiklerini ifade eden Tunakan, İş Geliştirme Toplantıları’nın 6.’sını gerçekleştirdiklerini ve her toplantı neticesinde yeni iş birliklerinin doğduğunu belirtti. Mart ayı sinerji toplantısıyla yurtdışı zirvesi için Finlandiya ve Estonya programlarının hazırlıklarını yaptıklarını söyleyen Tunakan, Balkantürk Ticaret Merkezi görüşmelerinin ise hızla devam ettiğinin altını çizdi.

Toplantıda konuşan CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, BALKANTÜRKSİAD’ı ilgiyle takip ettiğini ve elinden geldiğince projelerinde yer almaya çalıştığını ifade etti.

BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Süleyman İnan ise bir arada olmanın önemine vurgu yaparken, güçlü iletişim yöntemiyle beyin fırtınası yaparak üyelerine katkı sağlamaya çalıştıklarını ifade etti.

BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Şehzan Seçen de rekabetin yoğun olduğu günümüzde iş geliştirme toplantılarının ayrı bir önem kazandığını belirtti. Seçen, üyeleri arasındaki ticari ilişkilerin daha da gelişmesine katkıda bulunmaktan mutluluk duyduklarını da sözlerine ekledi.

Konuşmaların ardından toplantıya katılan BALKANTÜRKSİAD üyeleri, işleriyle ilgili kısa sunumlar yaptılar. Toplantı, sunum ve konuşmaların ardından gerçekleşen ikili iş görüşmeleri ile sona erdi.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top