Başkan Kanar, Basın Bayramı'nı Kutladı

Başkan Kanar, Basın Bayramı'nı Kutladı

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla ilçedeki yerel basın temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Öğretmenevi’nde düzenlenen programa, Belediye Başkan yardımcıları Ercan Leblebici ve Fatma Kocaman da katıldı. Türk basınında sansürün kaldırılışının 111’inci yıldönümü ve 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlayan Başkan Mehmet Kanar, Mustafakemalpaşa’da basının doğru bir şekilde kamuoyunu bilgilendirmek adına önemli bir görev ifa ettiğine değinerek, objektif yayıncılık prensibinden ödün vermeyen tüm basın mensuplarımızın bayramını kutluyorum.” dedi.

Sektörün her geçen gün kan kaybettiğini ve yerel gazeteler başta olmak üzere basın kuruluşlarının zor şartlar altında hayatlarına devam ettiğini ifade eden Başkan Kanar, basın sektörünün sorunlarına acilen çözümler üretilmesi gerektiğini vurguladı.

‘Daha büyük işlere imza atacağız’

Samimi bir sohbet havasında geçen programda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Kanar, yapılacak projeler hakkında bilgi vererek gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

Başkan Kanar, Mustafakemalpaşa Belediyesinin basın ile olan ilişkilerinin son derece iyi durumda olduğunu belirterek, ilçemizin tanıtımı ve her açıdan gelişimini sağlamaya yönelik çalışmalarımızda daima yanımızda olmalarından dolayı teşekkür ediyor, birlik beraberlik içinde bölünmeden daha büyük işlere imza atacağımız inancıyla tüm basın mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top