Başkan Kurtulan’dan TSO’da birlik mesajı

Başkan Kurtulan’dan TSO’da birlik mesajı

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, meclis üyeleri ile birlikte Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni yönetimini ziyaret etti.

Nisan ayında yapılan kongrede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na seçilen Tekin Uzkınay ve TSO Meclis Başkanı İbrahim Dırakman ile TSO yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkan Sadi Kurtulan, iş ve ticaret dünyası ile birlik içinde olarak Mustafakemalpaşa’nın üretim değerlerine katkı vermeye devam edeceklerini söyledi.

 

Ortak payda vurgusu

 

TSO’nun Mustafakemalpaşa’nın en büyük sivil toplum teşkilatlarından biri olduğunu belirten Belediye Başkanı Sadi kurtulan; “ İş ve ticaret hayatına yön veren TSO’lar bulundukları bölgenin öncü dinamik gücüdür. Bizim ortak paydamız yaşadığımız şehirdir. Artık büyük ölçekli üretime geçen bir Mustafakemalpaşa var.  Güçlü bir iletişim ve sorunlara müşterek çözüm arayışı ile aşamayacağımız engel yok. Yeter ki birlikte hareket edelim. Mustafakemalpaşa’da ekonomik verilerin iyi olması ve gelişimde süreklilik sağlanması için TSO ile ortak projeler üretmeye hazırız. 2009’da göreve geldiğimizde Ticaret Odası bizden yan taraftaki araziyi istedi. O gün hiç düşünmeden 1 TL bedelle bunu verdik. Ticaret Odası Mustafakemalpaşa’nın lokomotif gücüdür. Biz bu lokomotife yardımcı olmak zorundayız. Hiçbirimiz hepimiz kadar güçlü değiliz. Yeni yönetime hayırlı görevler diliyorum ” dedi.

 

‘TSO öncü olacak’

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Sadi Kurtulan ve meclis üyelerine teşekkür eden TSO Başkanı Tekin Uzkınay ise yeni dönemde şehrin ekonomisinde öncü, yol gösterici ve yardımcı bir misyona sahip olacaklarını kaydetti.

Uzkınay; “ Genç ve tecrübeli ekibimizle güçlü bir Mustafakemalpaşa için yola çıktık. Birlik ve beraberlik içinde olursak daha üst noktalara geleceğimizin inancı içerisindeyiz. Eşit ve adil bir hizmet anlayışıyla, tüm kurumlarla iletişim halinde olarak görevimizi yapacağız ” dedi.

TSO Meclis Başkanı İbrahim Dırakman da konuşmasında,  yeni yönetim ve meclisin, TSO’nun marka değerini yüksek noktalara taşıyacak kabiliyette olduğunu belirterek, Mustafakemalpaşa’nın üretim ve istihdam gibi alanlarda ulusal pazar içinde daha fazla paya sahip olması için gayret göstereceklerini  kaydetti.

 

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top