BAŞKAN NİLÜFER ÇEVİKEL: ASELSAN İLE İFTİHAR EDİYORUZ

BAŞKAN NİLÜFER ÇEVİKEL: ASELSAN İLE İFTİHAR EDİYORUZ

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İş İnsanları Derneği (DOSABSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Çevikel, ASELSAN Genel Müdür Yardımcısı Şebnem Baran Ruhi ve TÜGİAD Yönetim Kurulu Üyesi Ali Güven’i ağırladı.

DOSABSİAD dernek merkezinde gerçekleşen toplantıda, sanayide dijitalleşme ve kaynakların verimli kullanımı ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Ülkemizin lokomotif kurumu olan ASELSAN’ın kendi alanında dünyanın en önemli firmalarından biri olduğunu ve bu kurumla iftihar ettiklerini söyleyen DOSABSİAD Başkanı Nilüfer Çevikel, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. DOSABSİAD’ın faaliyetleri ve Bursa’nın sanayideki gücüyle ilgili de konukları bilgilendiren Çevikel, Bölge sanayicileri olarak ASELSAN ile iş birliği için hazır olduklarını belirtti.

ASELSAN Genel Müdür Yardımcısı Şebnem Baran Ruhi de, kadınları önemli makamlarda görmekten duyduğu mutluluğu dile getirirken DOSABSİAD’ı ve bölgeyi daha katma değerli yapacak projeleri hayata geçirebilecek projeler için iş birliklerine açık olduklarını sözlerine ekledi. Ruhi, ASELSAN’ın savunma sanayinde ve ülkenin güvenliği anlamında önemli bir rol oynadığını da ifade etti.

DOSAB Sanayi Bölgesi’nin diğer Bölgelere oranla çok ilerde olduğunu ifade eden TÜGİAD Yönetim Kurulu Üyesi Ali Güven de, DOSABSİAD Başkanı Çevikel’e görevinde başarılar diledi.

Görüşmenin ardından DOSABSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Çevikel tarafından, ASELSAN Genel Müdür Yardımcısı Şebnem Baran Ruhi’ye günün anısına plaket takdim edildi.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top