BAŞKAN YILMAZ, SON SAHURDA GÜVENLİK PERSONELİYLE BULUŞTU

BAŞKAN YILMAZ, SON SAHURDA GÜVENLİK PERSONELİYLE BULUŞTU

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, son sahurda Kaplıkaya Cazibe Merkezi’nde 7 gün 24 saat görev yapan güvenlik personeli ile bir araya geldi.

Her görevin kendine özgü bir zorluğu olduğunu ancak bazı görevlerin kendine göre daha riskli olduğunu dile getiren Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Her görevin kendine özgü bir zorluğu var ama bazı görevlerin kendine göre daha farklı riskleri var. Bu noktada yapmış olduğunuz görev zor bir görev. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun” dedi.

‘YILDIRIM’A BİRLİKTE HİZMET EDECEĞİZ’

Birlik beraberliğin, paylaşmanın ve kardeşliğin öneminin daha çok hatırlandığı Ramazan ayı içerisinde personel ile bir araya gelmeye özen gösterdiklerini belirten Başkan Yılmaz, “Yıldırım’a hep birlikte hizmet edeceğiz. Bu ilçe bizden hizmet bekliyor. Her alanda, her birimle birlikte, çalışan her mesai arkadaşımız emin olsun ki her zaman belediye yönetimi olarak yanınızda olacağız. Ortak akılla, istişare ile Yıldırım’a daha nasıl iyi hizmet ederiz bunun mücadelesini vereceğiz” ifadelerini kullandı. Konuşmasının ardından başkan Yılmaz, güvenlik personeli ile Ramazan’ın son sahurunu yaptı.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top