BAŞKAN YILMAZ’DAN TEMİZLİK İŞLERİNE SÜRPRİZ ZİYARET

BAŞKAN YILMAZ’DAN TEMİZLİK İŞLERİNE SÜRPRİZ ZİYARET

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan personele sürpriz bir ziyarette bulundu.

Sabahın erken saatlerinde Yıldırım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne giderek mesaiye hazırlanan personeli ziyaret eden Başkan Yılmaz, çalışanlarla çay içerek sohbet etti. Temizlik İşleri personelinin sorunlarını dinleyerek çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Oktay Yılmaz, Yıldırım’ı hep birlikte daha da güzelleştireceklerini bunun kahramanlarının da Temizlik İşleri çalışanları olacağını belirtti.

‘BİRİNCİ GÜNDEMİMİZ TEMİZLİK’

2020 yılının Temizlik Müdürlüğü’ne ait işlerin yoğunlukla yapılacağı bir yıl olacağını dile getiren Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Göreve geldiğimiz günden bu yana temizlik çalışmalarında özveri ile çalışıyoruz. Ama bu bizim için yeterli değil. Öncesinde olduğu gibi bundan sonrada bizim birinci gündemimiz temizlik. Çöplerin düzenlenmesi, düzenin, disiplinin sağlanması noktasında yol almamız gereken çok ciddi bir mesafe var. Temizlik konusunda vatandaşlarımızdan gelen şikayetleri sıfıra indireceğiz. Tabi vatandaşımızı da temizlik konusunda bilinçlendirmemiz lazım” diye konuştu.

‘YILDIRIM’IN GÜLEN YÜZÜ OLACAĞIZ’

Sabahları Yıldırım’ı nasıl ki pırıl pırıl, tertemiz yapıyorsak hemşehrilerimizi de bir gülümseme ile daha aydınlatabiliriz, sevgimizi katabiliriz diye konuşan Başkan Yılmaz, “2020 yılının sonlarında vatandaşlarımız Yıldırım bakımlı bir şehir, bu şehirde bir düzen ve disiplin var, mutluluk var demeli. 2020 yılı için bunu hedefliyoruz. 2019’da mali disiplin, kent disiplini dedik bunu da büyük ölçüde sağladık. 2020’de de hem o disiplini sürdüreceğiz hem de temizlik, bakım ve alt yapı noktasında bu konuları çözmüş, tamamıyla bitirmiş olacağız. 2021 yılı ise bizim şehir projelerimizin öne çıktığı bir yıl olacak. Biz diğer müdürlüklerimizle de biraraya gelerek sohbet ederek arkadaşlarımızla fikir alışverişinde bulunuyoruz. Burada sizler sahadasınız. Sahayı daha iyi biliyorsunuz. Dolayısıyla sizlerin fikirleri bizler için değerli. Bizim için bütün personelimiz değerli. Burası bana olduğu kadar sizlere de emanet. Bu yüzden hassasiyetle çalışarak güzel sonuçlar elde etmeliyiz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top