BEKSİAD-NECATİBEY MESLEK LİSESİ İŞ BİRLİĞİ SÜRÜYOR

BEKSİAD-NECATİBEY MESLEK LİSESİ İŞ BİRLİĞİ SÜRÜYOR

Bebe Çocuk Konfeksiyonu Sektörü Sanayici ve İş Adamları Derneği (BEKSİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri, 2019-2020 eğitim öğretim sezonu başında Necatibey Kız Meslek Lisesi Müdürlüğü görevine getirilen Türkan Caner’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BEKSİAD Başkanı Ömer Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yer aldığı ziyarette, öğretmenler de hazır bulundu.

Ziyarette konuşan BEKSİAD Başkanı Ömer Yıldız, “Bursa’mızın köklü okulu olan Necatibey Meslek Lisesi’nde görev yapacak olan Türkan Caner Hocamıza başarılar diliyorum. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bundan sonraki yıllarda da okulla olan iş birliğimiz artarak sürecektir” dedi.

“Kendi tasarımlarımızı yaptıkça dünyada söz sahibi olacağız”

Başkan Yıldız konuşmasını şöyle sürdürdü; “Bebe konfeksiyon sektörü genç olmasına rağmen gelişen ve oldukça mesafe kat ederek güçlü bir konuma gelmiş bir sektör. Bizler de sektörümüz için elimizden geleni yapıyoruz. Bizlerin üretimle ilgili bir sorunu yok, birçok sektörde olduğu gibi bizde de en önemli konu tasarım. Böyle önemli okullarla iş birliği yapıp tasarım anlamında daha donanımlı gençlerimizin yetişmesi hem öğrencilerimiz hem de sektörümüz açısında çok faydalı olacaktır. Kendi tasarımlarımızı yapmaya başladıkça dünyada da bebe konfeksiyon sektöründe söz sahibi olabileceğiz. Necatibey Kız Meslek Lisesi ile beraber ortak projelerimiz yeni eğitim öğretim yılında da devam edecek. Açılan bebe-çocuk konfeksiyonu model tasarım atölyesi ile ilgili BEKSİAD olarak desteğimiz sürecektir.”

“Yapmış olduğumuz protokollerin meyvelerini alıyoruz”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Necatibey Kız Meslek Lisesi Müdüresi Türkan Caner de, “Sektöre yaptıklarınız ve bu köklü okula sahip çıktığınız için teşekkür ederim. Geçmiş yıllarda yapmış olduğumuz protokollerin meyvelerini alıyoruz. Yaptıklarınızla çocuklarımıza vizyon katıp, motivasyon sağlıyorsunuz. İşbirliğimiz bundan sonra da devam edecektir. BEKSİAD ailesine tekrardan teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

BEKSİAD yönetimi daha sonra, Okul içerisine yaptırdıkları bebe-çocuk konfeksiyonu model tasarım atölyesinde incelemelerde bulundu.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top