BEKSİAD’IN KAN BAĞIŞI ETKİNLİĞİ SONA ERDİ

BEKSİAD’IN KAN BAĞIŞI ETKİNLİĞİ SONA ERDİ

Bebe Çocuk Konfeksiyonu Sektörü Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (BEKSİAD) Kızılay Yıldırım ve Osmangazi şubeleri işbirliğiyle düzenlediği kan bağışı kampanyasına, Vişne Ticaret Bölgesi firmalarından önemli oranda bağışta bulunuldu.

BEKSİAD, kan bağışının önemine dikkat çekmek adına Kızılay’ın Yıldırım ve Osmangazi şubeleriyle ortaklaşa kan bağışı etkinliği düzenledi.

Etkinliğin sona ermesiyle açıklamalarda bulunan BEKSİAD Başkanı Ömer Yıldız, Kızılay’ın kan bağışı aracının 12-13 Aralık tarihleri arasında Vişne Ticaret Bölgesi’nde bulunduğunu, bu süre zarfında pek çok bağışçıdan kan alındığını söyledi.

Yıldız, “Biz BEKSİAD olarak bir yandan üyelerimize yönelik faaliyetler sürdürürken, diğer yandan da toplumsal olaylara da hassasiyetle yaklaşıyoruz. Önümüzdeki dönemde Kızılay’ımızla daha yakın temas halinde olacağız. Bu ilk etkinliğimizdi. Bu kampanya ile dikkatleri kan bağışı gibi önemli bir konuya çekebildiysek, ne mutlu bize. Kampanyada ilgi gösteren her bir bölge çalışanımıza, firmalarımıza, üyelerimize, vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top