BEV’DEN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

BEV’DEN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı (BEV) tarafından organize edilen iftar programında yaklaşık 2 bin kişi aynı masa etrafında buluştu.

BURSA Yıldırım Belediyesi Bayrak Alanı’nda yaklaşık 2 bin kişiyi ağırlayan BALKANTÜRK Eğitim Vakfı, birlikte oruç açmanın mutluluğunu yaşadı.

BEV’in düzenlediği iftar organizasyonuna BEV Başkanı Naci Şahin, BEV Mütevelli Heyeti Üyeleri Adnan Sözeri, Öztürk Yazıcı Yüksel Saatçi, Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevleri Başkan Yardımcısı ve Felsefe Kulubü Başkanı Gürkan Kaya katıldı.

BEV Başkanı Naci Şahin şunları söyledi, “Yardımlaşma, dayanışma, birlik ve beraberlik  duygularının pekiştiği, rahmet kapılarının açık olduğu bu mübarek ayın son günlerinde sizlerle bir arada olmak BEV Ailesi olarak bizleri çok mutlu etti. Yapılan iyilik ve ibadetlerin daha özel bir anlam taşıdığı bu mübarek ayda hepimizin ibadetleri kabul olsun inşallah. Birlik ve beraberlik içinde daha nice ramazanlara kavuşmayı temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle yaklaşan Ramazan Bayramınızı da şimdiden kutlamak isterim.”

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top