Bölgesel incelmenin garantili yolu

Bölgesel incelmenin garantili yolu

Eğer sizde hayalinizdeki vücuda bir an önce kavuşmak istiyorsanız ve yazın bir türlü kilo veremedim diyorsanız Estetik International’ın sizlere sunduğu “Lazer Lipoliz”tedavisi ile hayalinizi şimdi gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı.

 

Sunduğu modern tıp çözümleri, hizmet kalitesi ve güler yüzlü personeli ile dünya standartlarında hizmet veren ve Op. Dr. Bülent Cihantimur tarafından kurulan Estetik International Sağlık Grubu, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor.

Sürekli yenilenen ve gelişen teknolojisi sayesinde dünya standartlarında hizmet veren Estetik International, “Lazer Lipoliz” tedavisi ile artık fazla kilolardan kurtulmanın imkânsız olmadığını belirtiyor.

 

En etkili yöntem

“Lazer Lipoliz” lazer ışığı ile yağ dokusundaki hücrelerinin zarlarının parçalanarak yağların vücut tarafından emilerek yok edilmesini sağlamaktadır. Bu teknikte kullanılan lazer tipi ‘diode’ lazerdir. Vücut şekillendirmede en son kullanılan yeni ve etkili bir yöntemdir. Özellikle diyet ve spora rağmen giderilemeyen lokal yağ birikimlerinde son derece etkili bir tedavi yöntemi olup, vücudunuzu şekillendirmede birebirdir.

“Lazer Lipoliz” yöntemiyle bir taraftan yağlar eritilerek yakılırken, bir taraftan da oluşturulan doku içi sıcaklık ile etraftaki kan damarları yakılarak kanamaları engellenmektedir. Damardan kanama olmaması operasyon sonrası morarma olmaması ve yara iyileşmesinin hızlanmasını sağlar. Ayrıca doku içindeki sıcaklığın artması ile kollajen yapımı uyarılarak yeni bağ dokusu oluşumu sağlanmış olur. Böylece ciltte toparlanma ve gerginlik elde edilir.

Etraf sağlıklı dokular böylece zedelenmemekte, aksine lazer ışınının bağ dokusundaki hücreleri tetikleyici ve kollajeni arttırıcı olumlu etkileri sayesinde dokularda sıkılaşma ve toparlanma sağlamaktadır. Cilt daha gergin ve genç bir görünüme kavuşur. Deriyi toparlayıcı etkisi 2 ay civarında ortaya çıkarken yağ miktarını azaltıcı etkisi 4-6 ay arasında maksimum görülmektedir.

 

Lazer Lipolizin avantajları nelerdir?

“Lazer Lipoliz” yönteminin en önemli özelliği tek seansta uygulanıyor olmasıdır. Bu işlem yağ miktarını azaltmakta kalmaz aynı zamanda etraf dokuların toparlanmasını da sağlar. Daha az travma yaratır. “Lazer lipoliz” yöntemi lokal anestezi altında yapılan bir operasyon yöntemi olduğu için en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Klasik liposuction sonrası olan değişiklikleri düzeltmede ve oluşmuş cilt dalgalanmalarını gidermede etkilidir. Ve en önemlisi deri altındaki yağ bezelerinin kesi olmadan giderilmesini sağlar.

 

Lazer Lipoliz vücudun hangi bölgelerinde kullanılabilir?

Hassas bölgeler, çene altı, yanak, kol içleri, eklem bölgeleri, sırt bölgeleri başta olmak üzere karın ve mide üstündeki yağlanmalar ve sarkmalar için en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Bel bölgesindeki fazlalık ve

çıkıntılarda kalça ve basen bölgesindeki lokal toplanmalarda, uyluk iç yüzündeki fazlalıklarda, omuz-sırt bölgesindeki yağlanmalar ve diğer ihtiyaç duyulan tüm bölgelerde kullanılmaktadır.

 

Lazer iği Lipoliz kimler için uygundur?

Egzersiz ve diyete rağmen verilemeyen lokal yağ depolanması olan kişilerin ağırlıklı olarak tercih ettiği “Lazer Lipoliz” yöntemi daha önce geçirilen cerrahi operasyonlara bağlı deri sarkıklığı oluşan durumlarda da uygulanmaktadır. Diz, bilek, kol ve çene altı gibi hassas bölgelerin şekillendirilmesinde, sırt, yan göğüs ve bel bölgesi gibi zor alanların inceltilmesi ve toparlanmasında vazgeçilmez bir yöntemdir.

 

Klasik liposuctiona alternatifmidir?

Uygun vakalarda klasik liposuction yerine kullanılması daha uygundur ancak çok miktarda yağ birikimi olan durumlarda klasik liposuction ile birlikte kullanılırsa, uygulama sonrasında ciltte görülebilecek sarkma ve düzensizlikleri azaltarak elde edilen sonucun daha da iyi olmasını sağlar.

 

Kaynak: EISG

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top