BTB BAŞKANI ÖZER MATLI TOBB YÖNETİMİNDE

BTB BAŞKANI ÖZER MATLI TOBB YÖNETİMİNDE

Bursa Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Ankara’da gerçekleştirilen seçimli 74. Genel Kurul Toplantısında Rifat Hisarcıklıoğlu güven tazeleyerek yeniden TOBB Başkanlığına seçilirken, TOBB Yönetim Kurulu listesinde BTB Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı da yer aldı.

 

Seçimlerin ardından açıklama yapan BTB Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı, kendisine destek veren TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve bölge Oda ve Borsa Delegeleri başta olmak üzere tüm TOBB Delegelerine teşekkür etti.

 

TOBB’un Türk hür teşebbüsünün en üst organı olduğunu ifade eden Matlı, “Bölgemiz odaları ve borsaları ile birlikte hareket ederek üyelerimiz için en üst düzeyde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu seçimin herkese hayırlı olmasını temennisiyle, benimle birlikte TOBB Yönetim Kuruluna seçilen tüm başkanlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top