Burgazspor’dan Aktürk’e plaket

Burgazspor’dan Aktürk’e plaket

Burgazspor Başkanı Arif Bayrak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Burgazspor’a verdiği desteklerden ötürü Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk’e plaket verdi. 

Bursa Süper Amatör Lig’de mücadele eden Burgazspor’un Başkanı Bayrak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanı Aktürk’ü ziyaret etti. Bayrak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Aktürk’e Burgazspor’a verdiği destek dolayısıyla plaket verdi.
Bayrak, yaptığı açıklamada, Aktürk’ün spor ve sporcuya verdiği önemi iyi bildiğini belirterek, ”Taleplerimiz ile her zaman yakından ilgilenen belediye başkanımız bizler hiçbir zaman yalnız bırakmadı” dedi. 

Aktürk ise Burgazspor’un Bursa’nın sayılı takımlarından biri olduğunu vurgulayarak, ”Yerel idare olarak kendilerine spordan eğitime, sağlıktan kültüre tüm alanlarda elimizden gelen desteği veriyoruz. Takımımızın başarılarının devamını dilerim” dedi.
Mudanyaspor ile Burgazspor’un kardeş takım olduğuna işaret eden Aktürk, ”Mudanya’mız futbol yönünden zengin aktiviteler içerisindedir. Tüm amatör spor kulüplerinin yanında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 

Kaynak: AA

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top