Bursa’nın Sertab coşkusu

Bursa’nın Sertab coşkusu

51. Uluslararası Bursa Festivali’nde konser veren ünlü sanatçı Sertab Erener, Bursa’da en güzel şarkılarını sevenleriyle birlikte seslendirdi.

Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından düzenlenen ‘51. Uluslararası Bursa Festivali’, ünlü sanatçı Sertab Erener’i ağırladı. Erener sevgisi, Bursa’da adeta izdihama sebep oldu.

Konser biletlerinin günler öncesinden tükendiği Sertab Erener, Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda 4 bini aşkın hayranını doyasıya eğlendirdi. Bursa’da sevgi seliyle karşılanan Erener, eski ve yeni albümlerinden en güzel eserleri seslendirerek, hayranlarını büyüledi. Konserinde sevenlerini kimi zaman duygulandırıp kimi zaman da coşturan Erener’in şarkılarına hayranları da alkışlarıyla eşlik etti. Neşeli tavırlarıyla göz kamaştıran Erener, konserde, ‘2003 Eurovision Şarkı Yarışması’na damgasını vuran ‘Everyway that I can’ adlı şarkısının yanı sıra ‘İstanbul’, ‘Unutursun’, ‘Rengarenk’, ‘Yanarım’, ‘Açık Adres’, ‘Bu Böyle’ ve ‘Koparılan Çiçekler’ gibi hit parçalarını da söyledi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Erener, konserin sonunda sevenlerinden bol bol alkış aldı.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top