Bursaspor’da çizgi dışı transfer yok!

Bursaspor’da çizgi dışı transfer yok!

Bursaspor Basın Sözcüsü Selçuk Eren, ”Bursaspor’un kırmızı çizgisine uymayan hiçbir futbolcuyu transfer etmeyiz” dedi.

Eren, yaptığı açıklamada, öncelikli hedeflerinin UEFA Avrupa Ligi’nde gruplara kalmak, ligi de ilk 5 arasında bitirmek olduğunu söyledi.
Geçen hafta olumsuz sonuçlanan ”Yattara” transferine değinen Eren, ”Bursaspor büyük bir kulüp, kırmızı çizgileri, prensipleri ve kuralları vardır. Bursaspor 2010’da bir başarı elde ettiyse bu başarıyı takım ruhu ve kolej hüviyetiyle elde etmiştir. Transferde paradan önce takıma, o kutsal formaya layık futbolcu arıyoruz” diye konuştu.
Eren, çok sayıda futbolcunun menajerler tarafından önerildiğini belirterek, şunları söyledi:
”Önemli olan Bursaspor’un standartlarıdır. Bursaspor’un kırmızı çizgisine uymayan hiçbir futbolcuyu transfer etmeyiz. Bir Bursaspor’dan giden futbolcular, bir de gelemeyen oyuncular pişman. Başkanımız, teknik heyetimiz ve transferden sorumlu yöneticilerimiz gece gündüz çalışıyorlar. Bursaspor formasına çok güzel yetenekli futbolcular alacağız. Yattara kendisi geldi, futbol oynamak için geldi. Bursaspor ülkenin büyük markası. Yattara ile her konuda anlaştık. Sonradan olaya dahil olan kişiler maalesef pürüzler çıkardılar. Etik olmayan davranışlar sonucu teknik kadromuzun onayı ile transferden vazgeçtik.”

Kaynak: AA

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top