BÜYÜKŞEHİR BULUŞMASI VERİMLİ GEÇTİ

BÜYÜKŞEHİR BULUŞMASI VERİMLİ GEÇTİ

İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İşadamları Derneği (İMSİAD) üyeleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’la bir araya geldi. Merinos AKKM Gönül Dostları’ndaki görüşmede müteahhitler,  sorunlarını ve taleplerini Başkan Aktaş’a iletti.

İMSİAD Başkanı Mustafa Andıç, İMSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve İMSİAD üyesi firmaların temsilcileri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’la, Merinos Gönül Dostları Sofrası’ndaki makamında bir araya geldi.

Müteahhitlerin sorun, talep ve önerilerini dinleyen Başkan Aktaş, kendisine iletilen konuların takipçisi olacağını söyledi. Aktaş, ayrıca Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ulaş Akhan ile ilgili daire başkanlarının, önümüzdeki günlerde sahada incelemelerde bulunacağını ifade etti.

Sektörün içinden geçtiği şartlara dikkat çeken İMSİAD Başkanı Mustafa Andıç ise, İMSİAD’ın, Bursa’daki inşaat sektörünün çatı kuruluşu olduğunu ve kendilerinin de bu doğrultuda hareket ettiğini belirtti. Andıç, “Sektörün içinden geçtiği şartlar ortada. Bir de çözümü bizlere göre kolay olan bir takım problemlerle uğraşıyoruz. Bunların çözüme kavuşması adına sizlerin desteğini bekliyoruz. Daha güzel bir Bursa için hep birlikte çabalıyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top