Deodorantla ilgili tüm bildiklerinizi unutturacak yenilik; “Fresh’n Soft Deo”

Deodorantla ilgili tüm bildiklerinizi unutturacak yenilik; “Fresh’n Soft Deo”

Güzel kokmak herkes için vazgeçilmezdir. Baharla beraber filizlenen kır papatyası ya da kahve çekirdeğinin eşsiz kokusuna kim karşı çıkabilir? Güzel kokmak; temizliği ve canlılığı ifade ederken, kendi kokumuzu neden şansa bırakalım?

Koku özellikle kadınlar için çok önemlidir, bu yüzden güzel kokmayı önleyecek her tülü engelin karşısında dururlar. Yaz aylarında sıcak havanın etkisiyle terleme daha sık görülmektedir. Ter kokusunu yok ederken, cildi besleyen ve nemlendiren Fresh’n Soft, deodorant anlayışına yeni bir boyut kazandırıyor.

Özel bir koku, özel bir formül…

Fresh’n Soft Deo, mendillerinin özel formülü sayesinde benzerlerinden çok daha farklı bir deneyim sunuyor. Ter kokusunu azaltmada diğer alkollü ürünlere göre etkinliği test edilmiş özel deodorant aktifi sayesinde kötü koku oluşumunu engelliyor. Bu özel aktif bir yandan ter bölgesinde bakteri oluşumunu önlerken, cildin kendine özgü florasını korumasına da yardımcı oluyor.

Fresh’n Soft, özel içeriğiyle ter bezi kanallarını tıkamayarak, sürüldüğü bölgedeki doğal bakterileri etkisiz hale getirerek ter kokusunu önlüyor. Deo mendillerin içeriğindeki özenle seçilmiş, tamamen doğal mineral ve bitkiler tahriş yapmadan hijyenik bir temizlik sağlıyor. Deo mendiller, terlemeyi durdurmadan vücudun doğal dengesini koruyarak, sağlıklı ve etkin korunma sunuyor.

Pratik ve kullanışlı yapısıyla da fark yaratan Fresh’n Soft Deo, kadınlar için büyük bir kolaylık sağlıyor. Deo mendiller, çantada ve cepte taşınabilen tasarımı sayende ihtiyaç duyulan her an yanınızda yer alıyor. Duşta, sporda, banyoda, güzel kokmak istediğinizde, tazelenme ihtiyacı duyduğunuzda ya da sadece canınız istiyor diye bile “Fresh’n Soft Deo” ıslak mendilini güvenle kullanabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top