Eğlence Dolu Ramazan Şenlikleri

Eğlence Dolu Ramazan Şenlikleri

Çocuklar Ramazan ayını KidZania’da birbirinden farklı etkinliklerle eğlenerek geçirecek. Her hafta sonu hokkabaz, Karagöz-Hacivat gölge oyunları, pandomim, tahta bacak, sihirbaz, jonglör gibi birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenlenecek olan KidZania’da; balon şovları, ebru sanatı ve KidZania sokak oyunları ile çocuklar Ramazan coşkusunu doyasıya yaşayacak.

 

Meksika’nın başkenti Mexico City’de hikâyesine başlayan ve 24 şubesiyle bulunduğu tüm ülkelerin yerel faaliyetlerini temalarına uygulayan Çocuklar Ülkesi KidZania, KidZania İstanbul şehrinde Ramazan coşkusunu yaşamaya hazırlanıyor. Ramazan ayı boyunca her hafta sonu çocuklara Ramazan’ın vazgeçilmez temsilcileri; Karagöz Hacivat gölge oyunları, hokkabaz, pandomim, tahta bacak ve sihirbaz gösterileri sunacak.

 

Birbirinden eğlenceli etkinliklerle çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak olan KidZania, ebru sanatı etkinlikleri ile de çocukları eğlenceli bir sanat deneyimiyle buluşturacak. Bardak dizme, halka atma, çorap eşleştirmenin yer aldığı KidZania sokak oyunlarıyla çocukların doyasıya eğleneceği Ramazan ayında, Ramazan Davulcusu da olacak.

 

KidZania çocuklara Osmanlı macunu, Ramazan şerbeti ve kâğıt helva gibi Ramazan lezzetleri de sunacak.

 

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top