Elif, yıldırım gibi…

Elif, yıldırım gibi…

Eskişehir’de 27 Mayıs’ta yapılan Federasyon deneme yarışlarında 400 metre engellide 57.33’lük derecesiyle Avrupa Şampiyonası barajını geçen Büyükşehir Belediyesporlu atlet Elif Yıldırım, Helsinki’deki Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle futbol dışındaki tüm branşlarda önemli başarılara imza atan Büyükşehir Belediyespor Kulübü, atletizmde de Türkiye’nin gururu olacak sporcuları yetiştiriyor. Büyükşehir Belediyespor Kulübü formasıyla 27 Mayıs’ta Eskişehir’de yapılan Federasyon deneme yarışlarında 400 metre engelli branşında 57.33 saniyede koşarak 57.60 olan Avrupa Şampiyonası barajını aşan Elif Yıldırım, Finlandiya’nın Helsinki kentinde yapılacak olan Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek.

Helsinki’de 27 Haziran- 01 Temmuz 2012 tarihleri arasında yapılacak Avrupa Şampiyonası’nın ilk gününde seçme yarışları için piste çıkacak olan Elif Yıldırım, hedefinin 56.65 saniye olan Olimpiyat barajını geçerek, Bursa’ya yeni başarılarla dönmeyi hedefliyor.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top