Emel Anne ve ALİKEV gönüllülerinden Caddebostan’da maraton öncesi son antrenman

Emel Anne ve ALİKEV gönüllülerinden Caddebostan’da maraton öncesi son antrenman

Ali İsmail Korkmaz Vakfı (ALİKEV) bu yıl da 41’inci Vodafone İstanbul Maratonu’na Ali İsmail’in düşlerini gerçekleştirmek ve burs sağladığı öğrenci sayısını artırmak için katılıyor. 3 Kasım Pazar günü gerçekleşecek büyük maraton öncesi Caddebostan’da buluşan Emel Anne ve ALİKEV gönüllüleri, son antrenmanı birlikte yaptı. 

Toplumsal barış ve eşitliğin var olduğu, insan-doğa ilişkileri de dâhil olmak üzere her türlü eşitsiz ilişkiden arınmış bir dünyayı, gençliğin katılımıyla kurarak Ali İsmail’in düşlerindeki özgür dünyayı hayata geçirmek misyonuyla kurulan ve 5 yıldır faaliyetlerini sürdüren ALİKEV, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da öğrenimine katkı sunduğu bursiyer sayısını artırmak için 41’inci Vodafone İstanbul Maratonu’na dâhil oldu. Emel Anne ve ALİKEV gönüllüleri, 3 Kasım Pazar günü düzenlenecek heyecan dolu maratonun bir hafta öncesinde son antrenmanı yapmak için bir araya geldi.

“Ali İsmail’in ruhunu yaşatmak, düşüncelerini ve yapmak istediklerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz”

Antrenman öncesi konuşan Emel Anne; “Alikev olarak, İstanbul Maratonu’nda koşacağımız dördüncü senemiz. Her geldiğimde daha da umutlanıyorum. Ali İsmail’im birçok kişinin yüreğinde. Onun düşlerinin peşinden koşmaya devam edeceğiz. Çocuklarımızın umutları olmak ve onlara burs sağlayabilmek için yanımızda olan herkese çok teşekkür ediyorum. Ali İsmail’in ruhunu yaşatmak, düşüncelerini ve yapmak istediklerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. 3 Kasım’da çok güzel bir maratonda beraber koşmak dileğiyle” dedi.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top