ENGELLİLERE TACINUR’DAN BAYRAM KONSERİ

ENGELLİLERE TACINUR’DAN BAYRAM KONSERİ

Müzik hayatına Bursa’da başlayıp İstanbul’da devam eden Tacınur, Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde instagram üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayınla Mimar Sinan Bakım Merkezi’ndeki hastalara konser verdi.

 

Alternatif poprock sanatçısı Tacınur gitarıyla çalıp söylerken, kardeşi Tansel Kütükoğlu’nun da perküsyonla eşlik ettiği online konser boyunca Mimar Sinan Bakım Merkezi’nde kalan hastalar zaman zaman şarkılara katıldılar, bazen de oyunlarıyla gönüllerince coştular.

 

Kendisinin de Bursalı olduğunu ifade eden ve sosyal sorumluluğu kapsamında Mimar Sinan Bakım Merkezi’nde kalan hastalara Ramazan Bayramında uzaktan da olsa konser vermekten memnuniyet duyduğunu söyleyen Tacınur, “Müziğin iyileştirici etkisine inanıyorum. İçinden geçtiğimiz pandemi döneminde insanlara moral ve umut vermekten mutlu oluyorum” dedi.

 

Yakında söz ve besteleri kendisine ait olan bir albüm çıkartmaya hazırlanan ve canlı yayın boyunca seslendirdiği parçalarla Mimar Sinan Bakım Merkezi’nde kalan hastalara moral veren Tacınur, Covid-19 nedeniyle uygulanan kısıtlamaların kaldırılmasının ardında hastaları ziyaret ederek canlı konser sözü de verdi.

 

Mimar Sinan Bakım Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Törün de kurumlarında kalan hastalara verdiği konser nedeniyle Tacınur’a teşekkür ederken, ziyaret isteği ve canlı konser teklifinden de memnun olduklarını söyledi.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top