Eray İnegölspor’da

Eray İnegölspor’da

Yeni sezonda Spor Toto 2.Lig Beyaz Grubunda mücadele edecek olan İnegölspor, Denizli Belediyespor oyuncusu Eray Açıkgöz ile 1 yıllığına anlaştı.

İç transferi tamamlamasının ardından dış transfere yönelen İnegölspor, Denizli Belediyespor’dan 28 yaşındaki sağ açık mevki oyuncusu Eray Açıkgöz ile anlaştı.
İnegölspor Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan İnegölspor Kulüp Başkanı İlhan Korkmaz, 2012-2013 futbol sezonunda takımı oluşturma adına dış transferde Denizli Belediyespor’dan Eray Açıkgöz ile 1 yıllığına anlaştıklarını söyledi.
Korkmaz, ”Eray kardeşimizin takımımıza ciddi katkılar sağlayacağı inancındayız. Allah ona da bize de hayırlı bir futbol sezonu yaşamayı nasip etsin. Eray Açıkgöz, 3 maç Süper Lig, 24 maç Bank Asya, 89 maç 2.Lig ve 76 maçta 3.Lig’de forma giymiş, tecrübeli, çalışkan, dürüst bir kardeşimiz. İnşallah biz ondan o da İnegölspor’dan memnun olur ve hedefe birlikte gideriz” dedi.
Eray Açıkgöz ise İnegölspor’a şampiyonluk yaşamak için geldiğini ve böyle bir camianın içerisinde olmaktan çok mutlu olduğunu belirterek, ”Daha öncede şampiyonluklar yaşadım. İnşallah 4. şampiyonluğumu burada yaşamak istiyorum. Transferimde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Yapılan açıklamaların ardından Eray Açıkgöz sözleşmeyi imzaladı.

Kaynak: AA

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top