Evden cebi arama kampanyası

 

20100214080725_eremTürk Telekom’dan evden cebi arama kampanyası. Akşam evden cebi  cepten cebi aramaktan daha ucuz oluyor.

Türk Telekom, 14 Şubat’ta başlayacağı “Evden Cebi  Kampanyası” ile cep telefonlarını ucuza arama imkanı sağlıyor. Kampanya kapsamında Türk Telekom  akşam 19.00 sabah 07.00 saatleri arasında GSM yönüne yapılan tüm aramalar için operatör ayrımı yapmadan aramanın  6,5 kuruş olarak ücretlendiriliyor. Böylece herhangi bir paket ücret bedeli veya kontör yükleme şartı olmadan tek arama bazında evden cebi  cepten cebi aramaktan daha ucuza geliyor.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, müşterilerinin hayatına değer katan kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Türk Telekom, 14 Şubat 2010 tarihinde başlayacak olan “Evden Cebi  Kampanyası” ile sabit hatlardan GSM yönüne arama yapmanın en ucuz yolunu sunuyor.  cebi aramaktan bile daha ucuza görüşme imkanı sağlayan kampanya kapsamında akşam 19.00 sabah 07.00 saatleri arasında GSM yönüne yapılacak olan aramaların  sadece 6.5 kuruş olarak ücretlendiriyor. Böylece herhangi bir paket ücret bedeli veya kontör yükleme şartı olmadan tek arama bazında evden cebi  cepten cebi aramaktan daha ucuza geliyor. Kampanya, 1 Mart 2010 tarihine kadar geçerli olacak.

Şubat Kampanyası’na ilişkin görüşlerini dile getiren Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, bedava dakikalar sunan kampanyalar gibi kampanyalarla müşteri ihtiyaçlarına odaklanan uygulamalara ağırlık verdiklerini, Evden Cebi Arama Kampanyası’nın da bu uygulamaların son örneği olduğunu söyledi. Demircan, “Bu kampanya ile toplam iletişim harcamalarında tasarruf imkanı getiriyoruz. GSM operatörlerinin paket bedellerini ödemek zorunda kalmadan tüm aile bireyleri ev telefonundan cep telefonlarını ucuza arayabilecekler. Her aile bireyinin cep  faturasını göze aldığınızda aile bireylerinin cebinden önemli miktarda bedeller ödeniyor. Ev telefonu ise tüm aile tarafından kullanılabiliyor. Üstelik tek arama bazında baktığınız zaman cepten cebi aramaktan daha ucuza geliyor” dedi. Demircan, müşteriye değer katan benzer kampanyalara devam edeceklerini kaydetti.   

Tüm bireysel müşterilerin faydalanabilecekleri ve iki hafta boyunca devam edecek olan kampanya için herhangi bir başvuru ya da taahhüt gerekmiyor.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top