FATİH ERKOÇ BURSALILARI BÜYÜLEDİ

FATİH ERKOÇ BURSALILARI BÜYÜLEDİ

51. Uluslararası Bursa Festivali’, usta sanatçı Fatih Erkoç’un muhteşem performansını sergilediği coşkulu bir konsere ev sahipliği yaptı.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) koordinatörlüğünde Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen konserde, Fatih Erkoç, Bursalı hayranlarına tadına doyulmaz bir müzik ziyafeti çekti. En güzel şarkılarından oluşan repertuarıyla hemşehrilerine keyifli saatler yaşatan usta sanatçı, şarkılarını da sevenlerinin korosu eşliğinde söyledi.

Bursa’da yoğun ilgi gören Erkoç, ‘Yana Yana’, ‘Ellerim Bomboş’, ‘Avuç İçi Kadar’, ‘Rüzgar’, ‘Anı’, ‘Kör Kuyular’, ‘Gel Ey Seher’ ve ‘Gitme’ gibi en beğenilen şarkılarını söyledi. Konserinde yeğeni ve vokalisti Serra Erkoç ile vokalisti Burcu Sinem’e de şarkı söyleten Erkoç, pop şarkılarından Türk Sanat Müziği ve caz eserlere uzanan zengin programıyla sevenlerine müzik ziyafeti çekti. Enstrüman çalarak da konsere renk katan Erkoç, Eylül ayında Bademli’de bir müzik okulu açacağının müjdesini verdi. Erkoç, Bursa’da ‘51. Uluslararası Bursa Festivali’nde konser vermekten kıvanç duyduğunu sözlerine ekledi.

Kaynak: BBB

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top