GENÇ MÜSİAD VALİ KÜÇÜK’Ü ZİYARET ETTİ

GENÇ MÜSİAD VALİ KÜÇÜK’Ü ZİYARET ETTİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi Gençlik Kurulu, Bursa Valisi İzzettin Küçük’ü ziyaret etti.

Heykel’de bulunan tarihi Valilik Binasında gerçekleşen ziyarete, MÜSİAD Bursa Şubesi Gençlik Kurulu Başkanı Abdülkerim Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Toplantıda konuşan MÜSİAD Bursa Şubesi Gençlik Kurulu Başkanı Abdülkerim Demir, Bursa Valisi İzzettin Küçük’ü, Gençlik Kurulu’nun faaliyetleri hakkında bilgilendirdi.

MÜSİAD kültürüne ve Türk gençliğine yakışır işler yapma hedefiyle yola çıktıklarını ve güçlü bir teşkilatlanma yapısıyla bunu gerçekleştirmeye çalıştıklarını ifade eden MÜSİAD Bursa Şubesi Gençlik Kurulu Başkanı Abdülkerim Demir, şunları söyledi: “İşinde dürüst, ahlaklı ve başarılı olan, aynı zamanda Bursa’nın geleceğinde ekonomik anlamda söz sahibi olabilecek girişimci arkadaşlarımızı bünyemize katıyoruz. Onun dışında, tecrübe paylaşımları adı altında iş dünyasındaki tecrübeli büyüklerimizi, üniversitede okuyan ve iş dünyasını henüz tanımayan genç arkadaşlarımızla buluşturuyoruz. Mezun olan arkadaşlarımıza staj imkânları sağlamaya çalışıyoruz. Tüm bunları sosyal etkinliklerimizle de destekliyoruz. Yurtiçinde ve yurtdışında birçok kültürel geziler düzenledik. Kısacası ülke gençliğinin, hem ekonomik, hem sosyal hem de kültürel anlamda gelişmesine katkı sağlamaya çalışıyoruz.”

Gençlerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Bursa Valisi İzzettin Küçük, MÜSİAD Bursa Şubesi Gençlik Kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top