Göster Kendini 4×4 tırı Bursa’da oyun tutkunlarını ağırladı

Göster Kendini 4×4 tırı Bursa’da oyun tutkunlarını ağırladı

Perdigital.com – ininal iş birliği,  ETİ Maximus ve HONOR sponsorluğunda dört gün boyunca sürecek olan “Göster Kendini” etkinliklerinin üçüncüsü, 28 Ekim’de Bursa’da #gösterkendini tırında gerçekleşti.

Oyunseverler ile Perdigital.com yayıncılarını dört gün boyunca bir araya getirecek olan #gösterkendini 4×4 etkinliklerinin üçüncüsü 28 Ekim’de Bursa Korupark alışveriş merkezine ait açık otoparkta konumlanan oyun tırının hem içinde hem de etrafında gerçekleşti. 2.000’i aşkın oyunseverin katıldığı etkinlik süresince sadece PUBG Mobile oynandı.

Katılımın ücretsiz olduğu ve saat 10:30’dan 19:00’a kadar devam eden etkinlikte ödüllü turnuvalar, saat başı çekilişler ve çeşitli yarışmalar düzenlendi. Perdigital.com yayıncılarından Barış Can, Ersin Yekin, Mezarcı, Miranda ve Zeon’un yer aldığı etkinliğe katılanlar; yayıncılarla tanışma, sohbet etme ve PUBG Mobile oynama şansına sahip oldu.

Katılımcılara sürpriz hediyeler
Perdigital.com – ininal iş birliği, ETİ Maximus ve HONOR sponsorluğunda düzenlenen etkinlik kapsamında “oyun bitmesin” diyen Red Bull ve yepyeni TUF Gaming H3 kulaklıkları ile ASUS oyunseverlerin yanındaydı. Etkinlik süresince tüm katılımcılar 1 adet PUBG Mobile malzeme sandığı kazanırken, aynı anda birbirinden farklı alanlarda düzenlenen turnuva ve çekilişlerde UC’ler, PUBG Mobile tişörtleri ve şapkaları ile 100, 50, 25 TL dolu ininal kartlar sahiplerini buldu. Gün boyu ETİ Maximus ve Red Bull ile enerji depolayan katılımcılar, tır içindeki turnuvalarda HONOR marka cep telefonlarını ve ASUS’un TUF Gaming H3 kulaklıklarını deneyimleme imkanına da sahip oldu.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top