Grace Kelly gibi zarif görünmenin sırları

Grace Kelly gibi zarif görünmenin sırları

Dünyanın en zarif kadınlarından biri olan Grace Kelly gibi görünmek kolay değil. Ama o asaleti siz de doğru parçalarla yakalayabilirsiniz. İşte, dolabınızda olması gerekenler…

Grace Kelly… O bir efsane. Hala dünyanın en güzel ve en şık kabul edilen kadınlarından biri. Grace Kelly olmak mümkün değil, ama Grace Kelly tarzını yakalamak mümkün. Nasıl mı?

Küçük elbiseler
Mini siyah elbiseler her kadının gardırobunda mutlaka olması gereken parçalar arasında. İster kolsuz isterse kollu, ister düz isterse fırfırlı modellerde olsun önemli olan sizi kusursuz göstermesi…

Siyah topuklu ayakkabılar
Eğer çok güzel bir siyah topuklu ayakkabıya iyi para harcayarak yatırım yapacaksanız, mutlaka rahat olmasına dikkat edin, çünkü onları her kıyafetle kombine edebilirsiniz.

Kalem etekler
Kalem etekler bu sezon yine çok moda ve alternatif olarak yüksek belli etekler de var. Kalem etekler çok rahat kombine edilebilir parçalardır. Beyaz bluzların, gömleklerin veya günlük olarak tişörtlerin üzerine giyebilirsiniz.

Beyaz gömlekler
Klasik beyaz bluzlar, her şeyle uyum sağlayabilecek çok kullanışlı parçalardır. Beyaz bluzlar, ister günlük isterse şık bir davete giderken eteğin üzerine kombine edebileceğimiz gardırobumuzdaki olmazsa olmaz parçalardan…

Öneriler
– Topuklu ayakkabılar muhteşemler ancak her gün işe topuklu giymek çoğumuza zor gelebilir. Güzel bir çift babet iş için uygundur. Birkaç gün ayaklarınızı dinlendirdikten sonra topuklu ayakkabılarınıza dönebilirsiniz.
– Eski moda ikonlarını gözünüzün önüne getirin, tarzlarını oluştururken her zaman zarif ve zamansız parçalarla kombin oluşturduklarını fark edeceksiniz. Siz de onlardan ilham alarak klasik ve zamansız parçalarla zarif bir tarz oluşturabilirsiniz.
– Şık bir yemeğe mi yetişeceksiniz yoksa son dakika bir kokteyle mi davet edildiniz? O sırada aklınıza gelen tek kurtarıcınız küçük siyah elbiseler olsun. Yılların eskitemediği küçük siyah elbiseler elegan duruşuyla her ortamda fark edilir.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top