HARİTA MÜHENDİSLERİ BOWLİNG’LE STRES ATTI

HARİTA MÜHENDİSLERİ BOWLİNG’LE STRES ATTI

Harita Kadastro Mühendisleri Odası (HKMO) Bursa Şubesi 16. geleneksel bowling turnuvası, Anatolium Rainbowl bowling salonunda düzenlendi.

Geniş katılımlı turnuvada harita mühendislerinden oluşan takımlar birinciliği kazanmak için kıyasıya mücadele verdi. Çekişmeli ve heyecanlı müsabakaların yaşandığı turnuva sonunda, şampiyon takımların kupa ve madalyalarını HKMO Bursa Şubesi Başkanı  Ali Faruk Çolak ve Yönetim Kurulu Üyeleri verdi.

Çekişmeli geçen müsabakalar sonrasında, turnuvanın birincisi BUSKİ Takımı olurken, ikinci Bursa Büyükşehir Belediyesi Takımı, üçüncü ise Kadastro Müdürlüğü Takımı oldu. Ayrıca, turnuvada kadın ve erkek kategorilerinde en fazla skor yapan oyuncular da madalya almaya hak kazandı.

Dostluğun kazandığı turnuva sonunda yarışmacılar ve aileleri hatıra fotoğrafında bir araya geldi. HKMO Bursa Şubesi Başkanı Ali Faruk Çolak günün anısına turnuvaya katılan kadınlara çiçek hediye etti.

Turnuva sonunda konuşan HKMO Bursa Şubesi Başkanı Ali Faruk Çolak, turnuvada centilmence yarışan tüm takımlara teşekkür ederek, HKMO Bursa Şubesi’nin sadece mesleki değil sportif ve kültürel etkinliklerle de birlik ve beraberlik içerisinde yoluna devam edeceğini ifade etti.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top