HARİTA MÜHENDİSLERİNİN KEYİFLİ BULUŞMASI

HARİTA MÜHENDİSLERİNİN KEYİFLİ BULUŞMASI

Harita Kadastro Mühendisleri Odası (HKMO) Bursa Şubesi tarafından her yıl düzenlenen ‘HKMO Geleneksel Yemeği’ Sheraton Otel’de yapıldı.

Yoğun katılımın yaşandığı geceye; HKMO Genel Başkanı Orhan Kasap, AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Ufuk Ay, BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Alpaslan Şenocak, KARADENİZSİAD Başkanı Süleyman Uzun, İMSİAD Başkanı Mustafa Andıç ile HKMO üyeleri aileleri ile birlikte katıldı.

Gecenin açılışında konuşan HKMO Bursa Şubesi Başkanı Ali Faruk Çolak, geceye katılan tüm konuklara teşekkür etti. Odanın, kurulduğu 1992 yılından bu yana ülke ve kent gündemindeki sorunlara karşı çözüm önerileri üretmek için çalıştığını, son 3 döneminde de Başkan olarak görev aldığını ifade eden Çolak, mesleki sorumluluk anlayışıyla görevlerini sürdürdüklerini belirtti. Odanın kuruluşundan bu yana görev alan tüm harita kadastro mühendislerinin desteğiyle HKMO Bursa Şubesi’nin başarılı bir şekilde bu günlere geldiğini kaydeden Çolak, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Çolak aday olmayacağını açıkladı

Çolak konuşmasında ayrıca, 15-16 Şubat’ta yapılacak Olağan Genel Kurul’da aday olmayacağını da açıkladı. Çolak, “Demokrat Harita Mühendisleri Grubu adına, 6 dönemlik yöneticilik görevinin 3 döneminde Başkanlık yaptım ve artık yeni dönemde aday olmayacağımı bir kez daha açıklamak istiyorum. Mücadelemizi bizden sonraki arkadaşların sürdüreceğine inancımız tamdır. Benimle birlikte aidiyet duygusuyla görev yapan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Genel Başkan’dan Çolak’a teşekkür…

HKMO Genel Başkanı Orhan Kasap da, Bursa Şubesi’nin başarılı çalışmalar gerçekleştirdiğini belirterek Faruk Çolak’ın veda konuşmasına vurgu yaptı. “Bir başkanın görevini tamamlayıp noktalaması çok onurlu bir davranıştır” diyen Başkan Kasap, “Faruk Çolak Başkanımıza ve ekibine meslek ve oda adına yaptıkları tüm çalışmalar için teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Konuşmaların ardından meslekte 25’nci, 30’uncu ve 40’ıncı yılını tamamlayan üyelere teşekkür plaketleri verildi. Gecede ayrıca, mevcut yönetim kurulu üyeleri tarafından Olağan Genel Kurul’da aday olmayacağını açıklayan Ali Faruk Çolak’a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verildi.

 

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top