HASAN EKER’DEN UÇAK BİLETİ ALACAKLARA UYARI

HASAN EKER’DEN UÇAK BİLETİ ALACAKLARA UYARI

Uluslararası Hava Taşıyıcıları Birliği (IATA)  üyesi turizm acentelerinden biri olan BURKON Turizm & Kongre, 163 farklı havayoluna bilet kesebilme altyapısı ve vize danışmanlık hizmetiyle; yolcuların, dünyada uçuş yapılan pek çok ülkeye uygun şartlarda ve mağduriyet yaşamadan ulaşmalarını sağlıyor.

Uçak seyahati yapacak yolcuların, en çok bilet iptali, sahte bilet, saat değişikliği, destinasyon bölgesinde olmayan hava limanına bilet kesilmesi ve vize işlemlerinden kaynaklanan mağduriyetler yaşadığını ifade eden BURKON Turizm & Kongre Genel Müdürü Hasan Eker, “Uçak bileti alacak vatandaşlarımızın, mağduriyet yaşamamaları için biletlerini, bildikleri güvendikleri ve uluslararası sertifikası olan acentelerden almalarını önemle tavsiye ediyorum.” dedi.

“Maddi manevi mağduriyet yaşamamak için ne yapmalıyız?”

Eker şunları söyledi: “Uçak biletleri, seyahat acentelerinden, internetten, havayolu şirketinin ofisinden veya farklı bir satış kanalından satın alınabiliyor. Ancak seyahat acentesi üzerinden almanın diğer seçeneklerden çok daha fazla avantajı olduğunu söyleyebilirim. Tatiller herkesin bütün yıl boyunca beklediği, en mutlu anlarını yaşadığı güzel günlerdir. Sevdiklerinizle beraber keyifli bir tatil yapma arzusuyla veya çeşitli sebeplerle iş görüşmesi için çıkacağınız seyahatler için aldığınız uçak bileti, seyahatinizi/tatilinizi daha başlamadan kâbusa döndürebilir. Bazen portallarda ve yetkili olmayan yerlerde çok uygun fiyatlara uçak bileti sunulduğunu görüyoruz. Buralardan alınan biletler sahte çıkıp sizi mağdur edebilir. Çok ucuz bilet alacağım diye hem maddi hem de manevi mağduriyet yaşamayın. Bizim tavsiyemiz uçak biletlerinizi uluslararası sertifikalara sahip, bu konuda uzmanlaşmış acentelerden satın alın. Böylece seyahatlerinizi daha güvenli ve sorunsuz bir şekilde tamamlayın” diye konuştu.

Acentelerden almanın avantajları…

Acenteden almanın birçok avantajı olduğunu belirten Eker, “Acenteye günün her saatinde ulaşabilme ve muhatap bulabilme avantajınız var. Uçuş günü ve saatini değiştirmenin yanı sıra bileti iptal etme şansınız da daha kolay oluyor. Tüm bu avantajların yanı sıra BURKON olarak biz biletle birlikte danışmanlıkta veriyoruz. Bu kapsamda hangi ülkede hangi havayolu ile uçuş yapmanın daha uygun olabileceği, lokasyon bilgisi gibi konularda da müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top