Hem güzelim hem masumum

Hem güzelim hem masumum
İstanbul’da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan 2003 Türkiye güzeli Zeynep Yılmaz gazetecilere açıklamalarda bulundu. 

Dün getirildiği emniyette ifade verdikten sonra serbest kalan Zeynep Yılmaz, avukatıyla kameralar karşısına çıktı.

Yılmaz’ın avukatı Canan Acar, basında yer alan gözaltı haberleriyle ilgili olarak müvekkilinin ifadesine başvurulmak üzere emniyete geldiğini söyledi. İfadenin ‘şüpheli’ sıfatıyla alındığını belirten Acar, ancak ifadenin ardından eldeki bulgular ışığında müvekkilinin bırakıldığını belirtti. Acar ayrıca, müvekkilinin bir telefon konuşması nedeniyle ifadesinin alındığını da sözlerine ekledi.

“Sigara bile içmem”

Avukatının açıklamasından sonra konuşan Zeynep Yılmaz, “Hiçbir şey açıkçası hiç kimse umurumda değil, benim için ailem önemli, ben böyle bir şey yapmadım. Yapmış olsam söyleyecek karakterde bir insanım. Nasıl Tarkan söylüyor diğer insanlar söylüyor, ben de bu tür bir insanım. Dürüst bir insanım yani. Aklandığım için mutluyum ailemden özür dilemesi gereken insanlar var. Çok üzüldüm böyle bir olaya karışmak kesinlikle tarzım değil. Zaten alkol dahi, sigara dahi kullanmıyorum” dedi. Yılmaz, zafer işareti yaparak “ben masumum” diye konuştu.

Ancak emniyette hakkında uyuşturucu kullanmaktan işlem yapıldığı öğrenilen Yılmaz’ın, test için Adli Tıp Kurumu’na gönderildiği ve buradan gelecek sonuçların beklenildiği kaydedildi.

Kaynak: DHA

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top