Homend Kişisel Filtre Kahve Makinesi!

Homend Kişisel Filtre Kahve Makinesi!

Akıllı, enerji tasarruflu ve şık ürünleriyle göz dolduran Homend, yine unutulmaz bir yılbaşı hediyesiyle sevdiklerinizin gönlüne taht kuracak,  Coffeebreak 5004 kişisel filtre kahve makinesi alışılmışın dışında bir kahve keyfini istediğiniz zaman, gittiğiniz her yere götürmenizi sağlayacak. Yılbaşı hediye alışverişleri için seçili ürünlerde uygulanacak yüzde 25’e varan indirimlerle, homend.com.tr‘den yalnızca kahve severlere değil herkese uygun cazip bir hediye seçmek mümkün.

Homend’in kahve severlere özel ürün gamının en yeni üyesi Coffeebreak 5004 kişisel filtre kahve makinesi, 24 saat programlama özelliği ve paslanmaz çelik termosuyla muhteşem bir yeni yıl hediyesi olmaya hazır.

Her zaman sahibinin konforunu düşünerek çalışan Coffeebreak 5004, otomatik programlama özelliği sayesinde günün her anında taze demlenmiş filtre kahve keyfi sunuyor. Coffeebreak 5004’ün paslanmaz çelik termosu, yeni demlenmiş kahvenizi sıcaklığını ve tadını koruyarak istediğiniz yere götürmenizi mümkün kılıyor.

Az yer kaplayan özel tasarımı, çıkarılabilir ve kolay temizlenebilir naylon filtresi ve şık lcd kontrol ekranı sayesinde Coffeebreak 5004 ile bundan böyle her zaman en lezzetli kahveyi sunan, 7/24 açık kişisel bir kahve dükkanınız olacak!

Coffeebreak 5004 Kişisel Filtre Kahve Makinesi’nin Homend.com.tr adresindeki KDV dahil satış fiyatı: 179 TL.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top