İlk galibiyetimizi almak istiyoruz

İlk galibiyetimizi almak istiyoruz

Milli Takım Teknik Direktörü Avcı, ”Estonya karşısında ilk galibiyetimizi almak istiyoruz” dedi.

 

(A) Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Abdullah Avcı, 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri (D) Grubu’ndaki 2’nci maçında yarın Estonya ile yapacakları karşılaşmayla grupta ilk galibiyeti almak istediklerini söyledi. 
Abdullah Avcı, kaleci Tolga Zengin ile birlikte milli takımın kamp yaptığı Swissotel’de düzenlenen basın toplantısında yarınki maçla ilgili değerlendirmeler yaptı. 

Milli takımın iç sahada yapacağı ilk resmi maçın heyecanını yaşadıklarını belirten Abdullah Avcı, taraftarları kırmızı-beyaz renklerdeki formalar ve bayraklarla maça beklediğini ifade ederek, ”Yarın akşam Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda 50 bin taraftarın kırmızı ve beyaz formalarla, bayraklarla bizi sonuna kadar destekleyeceğini biliyor, bunun heyecanını yaşıyoruz” dedi. 
Yarınki mücadelenin son derece önemli olduğunu, kazanma arzusu içinde mücadele edeceklerini kaydeden Avcı, rakiplerini, ”Geçen sene play-off oynamış bir takım. Fizik kalitesi yerinde, mücadele heyecanı her dakika yaşayan bir takım. Özellikle yarın akşam bizim için son derece önemli olan ve kazanma arzusuyla oynayacağımız bir maç. Çıkış halinde olan saygı duyduğumuz Estonya karşısında ilk galibiyetimizi almak istiyoruz” şeklinde sözlerle değerlendirdi.

 

Kaynak: AA

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top