İMSİAD BAŞKANI MUSTAFA ANDIÇ: “PROFESYONEL YÖNETİM BAŞARI GETİRİR”

İMSİAD BAŞKANI MUSTAFA ANDIÇ: “PROFESYONEL YÖNETİM BAŞARI GETİRİR”

İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İşadamları Derneği (İMSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Andıç, Nilüfer 1987 Spor Kulübü Başkanı Berat Gülayan ile bir araya geldi.

Nilüfer 1987 Spor Kulübü Başkanı Berat Gülayan’ın derneği ziyaretinde konuşan Başkan Mustafa Andıç “Başarılarını yakından takip ettiğimiz bu güzide kulübümüzün daha iyi yerlere geleceğinden şüphemiz yok” dedi.

BAŞARILAR DİLİYORUZ

2019-2020 sezonunda Bursa 1. Amatör Küme’de şampiyon olarak Süper Amatör Lig’de mücadele etme hakkı kazanan Nilüfer 1987 Spor Kulübü’nü tebrik eden İMSİAD Başkanı Mustafa Andıç, bu seviyede profesyonel yönetim yapısının başarının en büyük anahtarı olduğunu söyledi. “Spor faaliyetleri, çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutmanın, onların eğitilmelerinin ve örnek teşkil edecek etkinliklere yöneltmenin en güzel yoludur” diyen Başkan Andıç, şu ifadeleri kullandı; “Nilüfer 1987 Spor Kulübünün çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Yeni sezonda Süper Amatör Lig’de kendilerine başarılar diliyoruz. Ayrıca özellikle çocuklarımıza yönelik yaptıkları altyapı çalışmaları için de kendilerine teşekkür ediyoruz. Ben buradan kendilerine en kısa zamanda derneğimiz ile Nilüfer 1987 arasında bir dostluk maçı yapılması teklifimizi iletiyorum.”

TOPLUM YARARINA FAALİYETLER

Bir sektör derneği olmalarına rağmen toplum yararına faaliyetlerde bulunmayı son derece önemli gördüklerini ifade eden Başkan Andıç, son altı yıldır Kaplıkaya Ali Osman Sönmez Huzurevi’nde yaşlılarımızla iftarda buluştuklarını hatırlatarak şöyle konuştu; “Bizim gibi derneklerin bu tür faaliyetlerde bulunmasını son derece önemli buluyorum. Üyelerimiz bu konularda ellerinden gelen desteği ortaya koymaktan çekinmiyor. Önümüzdeki dönemde de bu faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.”

TESİSLEŞME BAŞLIYOR

Nilüfer 1987 Spor Kulübü Başkanı Berat Gülayan da İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Andıç’a teşekkür ederek şunları söyledi; “Önümüzdeki sezon Süper Amatör Lig’de mücadele edeceğiz ama profesyonel bir takım gibiyiz. Gelir gelmez ekibimizi kurduk ve A Takımı Bülent Kurt hocaya, altyapıyı Turhan Şen hocaya emanet ederek başarılı sonuçlar almaya başladık.

İki kuşaktır Bursa futboluna hizmet eden bir ailenin mensubuyum. Babam merhum Celal Gülayan ve amcam Hasan Gülayan geçmiş dönemlerde uzun süre Bursaspor’a hizmet verdi. En kısa zamanda kendi tesislerimizi kurmayı planlıyoruz. 15 bin metrakarelik bir alanda her türlü modern imkana sahip tesisimizi hayata geçirmek istiyoruz. Altyapıya olan yatırımlarımızı daha da arttıracağız. Eski Bursasporlu futbolcu Turan Şen hocamız idaresinde Bursa’ya yeni sporcular kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top