İMSİAD KESTEL’DEKİ ÜYELERİNİ ZİYARET ETTİ

İMSİAD KESTEL’DEKİ ÜYELERİNİ ZİYARET ETTİ

İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (İMSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Andıç ile yönetim kurulu üyeleri, Gürsu ve Kestel belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İMSİAD yönetimi, 31 Mart’ta yapılan seçimlerin ardından göreve gelen yerel idarecilere hayırlı olsun ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Mustafa Andıç ile beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, bu kapsamda gerçekleştirilen ziyaretlerde Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık ve Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır ile bir araya geldi.

Samimi ortamda gerçekleşen ziyaretlerde, inşaat sektöründeki gelişmeler ve Gürsu ile Kestel’de yürütülen çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.

ÜYELER DE ZİYARET EDİLDİ

İMSİAD heyeti bu ziyaretlerin akabinde Kestel’de faaliyetlerini sürdüren üyeler YKS PVC, Emin Yıldız İnşaat ve Albena inşaat firmalarını da ziyaret etti.

Hem üye hem de belediye başkanları ziyaretlerinin ardından açıklamalarda bulunan İMSİAD Başkanı Mustafa Andıç, “Belediye başkanlarına yaptığımız ziyaretlerde İmar Yönetmeliği’nde belediyeden belediye değişen farklı yorumlamaları ele aldık. Kendileri konunun takipçisi olacaklarını söylediler. Bizler de İMSİAD olarak çözüm konusunda gerekli destekleri vermeye hazırız. Üyelerimizle de her fırsatta bir araya geliyoruz. Bugün de Kestel bölgesindeki üyelerimizi ziyaret ettik, taleplerini ve önerilerini aldık. İMSİAD, Bursa’daki inşaat sektörünün çatı kuruluşu olması misyonunu layıkıyla sürdürmeye devam ediyor” dedi.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top