İMSİAD, NİLÜFER BELEDİYE BAŞKANI ERDEM’İ ZİYARET ETTİ

İMSİAD, NİLÜFER BELEDİYE BAŞKANI ERDEM’İ ZİYARET ETTİ

İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İşadamları Derneği (İMSİAD), Bursa’da faaliyet gösteren inşaat sektör temsilcilerinin taleplerini, her platformda dile getirerek, isteklerini birinci ağızdan anlatmaya devam ediyor.

Bu doğrultuda, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i makamında ziyaret eden İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Andıç ve İMSİAD Üyeleri, Nilüfer’de adeta bir kördüğüm haline gelen kentsel dönüşümü ve çözüm önerilerini masaya yatırdı.

Ziyarette konuşan İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Andıç, “Nilüfer, Bursa’nın en hızlı gelişen bölgelerinin başında geliyor. Bu da beraberinde daha fazla konut ihtiyacını doğurdu ve kentsel dönüşümün en yoğun yaşandığı bölge Nilüfer oldu. Bu anlamda, hem ilçede yaşayan vatandaşlarımızın hem de müteahhitlerin sorunlarının çözümü, Nilüfer ve Bursa’ya fayda sağlayacaktır. Bu sorunların çözümü için gerekli hamlelerin yapılmasını ve ortak akılla hareket edilmesini arzuluyoruz. İMSİAD olarak bu problemlerin giderilmesi için elimizi taşın altına koymaya hazırız” dedi.

Kentsel dönüşümde yaşanan sıkıntıların hem vatandaşları hem de müteahhitleri mağdur ettiğine dikkat çeken Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ise, “Mağdur vatandaşlarımızın sorunlarını gidermek için elimizden geleni yapıyoruz. Umarız ki en kısa zamanda somut adımlar atarak bu sorunları gideririz” diye konuştu.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top