İNEGÖL’E SON TEKNOLOJİ FİZİK TEDAVİ ÜNİTESİ

İNEGÖL’E SON TEKNOLOJİ FİZİK TEDAVİ ÜNİTESİ

İnegöl Devlet Hastanesi’nde fizik tedaviye yönelik artan yoğunluğun karşılanması amacıyla yeni cihazlarla donatılan fizik tedavi bölümü, hasta kabulüne başladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan Akan, “Hastanemizde fizik tedavi ünitesine artan talebi karşılayabilmek, başvuran hastalarımızın tedavisini ertelemeden zamanında yapabilmek ve sağlıklarına bir an önce kavuşmalarını sağlayabilmek adına hizmet satın alma yoluyla gerçekleştirilen fizik tedavi ünitemiz hasta kabulüne başladı” dedi.

İnegöl’de fizik tedavi için verilen randevu sürelerinin düşürüldüğü bilgisini veren Dr. Akan, “Verilecek hizmet yatan ve ayaktan hizmet alan hastalar dahil olmak üzere tüm fizik tedavi hastalarını kapsayacaktır. Fizik tedavi hizmetinde kullanılan tüm cihazları son teknoloji ürünü olup hastanemiz bünyesinde hizmet verecektir” şeklinde konuştu.

Kalite Artacak

Bursa’da sağlıkta kalite standardını arttırmaya yönelik çeşitli çalışmalar yürüttüklerini dile getiren Dr. Akan, “İlimizde önemli sağlık yatırımları gerçekleştirirken bir yandan da var olan kurumlarımızın vatandaşlarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet vermeleri adına çalışmalar yürütüyoruz. Amacımız vatandaşlarımızın oturdukları ilçelerde en iyi sağlık hizmetini almaları sağlamak” diye konuştu.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top