Inna: “Türkiye’yi çok seviyorum”

Inna: “Türkiye’yi çok seviyorum”

51. Uluslararası Bursa Festivali’nde bu akşam sahne alacak olan dünya starı Inna, konser öncesinde düzenlediği basın toplantısında Türkiye’yi çok sevdiğini söyledi.

Osman ŞAHİN

BURSA / Bursa Hilton Otel’de düzenlenen basın toplantısında kendisiyle ilgili merak edilen soruları yanıtlayan Inna, Bursa’ya ilk kez geldiğini ve kenti yeterince gezme fırsatı olmamasına rağmen, insanları çok samimi ve güler yüzlü bulduğunu söyledi.

Bursa’da sadece kısa bir alışveriş turuna çıktığını söyleyen Inna, “Bursa’ya gelmekten dolayı çok mutluyum” diyerek gelecek yıllarda da Bursa’da konser vermeye geleceğinin sözünü şimdiden verdi. Ülkesi Romanya dışında ilk konserini Türkiye’de verdiğini hatırlatan Inna, “Türkiye’yi gerçekten çok seviyorum. Burada birçok yerde konserler verdim. Türkiye’yi tamamen gezmiş gibiyim. Bu ülkeyi çok seviyorum. Sosyal medyada da Türkiye’den çok takipçimin olduğunu biliyorum” dedi.

Yeni hazırladığı 3. albümünü kısa süre sonra hayranlarıyla buluşturacağını müjdeleyen Inna, Bursa konserinde bol bol müzik ve eğlencenin yanı sıra sürpriz şarkılar da seslendirebileceğini belirtti.

‘Müziğinize yakınım’

Türk sanatçıları dinlediğini belirten Inna, “Türk müziğini seviyorum. Tarkan’ı biliyorum. Manga ile de Berlin’deki MTV müzik ödüllerinde tanıştım. Türk müziğine yakınım, dinliyorum” dedi.

Inna, ileride ünlü sanatçılarla düet yapabileceğini de belirterek, hayranlarını yeni sürprizlerin beklediğini kaydetti.

Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Danışmanı ve Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) Genel Sekreteri Ahmet Erdönmez de toplantıda, Inna’yı Bursa’da ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduklarını ifade etti. Inna, bu akşam saat 21.15’te Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda Bursalı hayranlarıyla bir araya gelecek.

 

 

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top