KALDIRIM: Heyecanlıyım!

KALDIRIM: Heyecanlıyım!

Sarı-lacivertlilerin gündemindeki Hasan Ali Kaldırım, “Türkiye’nin en büyük kulübüne geldim” dedi.

Fenerbahçe’nin transfer gündeminde olan Hasan Ali Kaldırım, İstanbul’a geldi.
Sarı-lacivertli takımın Kayserispor’dan transfer etmeyi planladığı Hasan Ali Kaldırım, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 2.5 sezon Kayserispor formasını gururla giydiğini belirterek, ”Şu an Türkiye’nin en büyük kulübüne geldim. En büyük camiaya geldiğimin bilincindeyim” dedi.
Genç futbolcu, birkaç haftadır transfer görüşmelerinin sürdüğünü vurgulayarak, ”Neler yapmam gerektiğini biliyorum. Kulübe hizmet etmek istiyorum. Taraftarların önüne çıkacağım ilk günü iple çekiyorum. Biraz heyecan var. Uzun yıllar bu takımda forma giymek istiyorum. Sembol olmak istiyorum” diye konuştu.
Bütün Türkiye’nin gurur duyduğu bir oyuncu olmayı hedeflediğini kaydeden Hasan Ali, ”Öncelikle Fenerbahçe’de kalıcı olmak istiyorum. Büyük başarılar hedefliyorum. Milli takımın da vazgeçilmezi olmaya çalışacağım. Aykut Kocaman ile de bir görüşmem olmadı. Kafamda başka bir kulüp yok. Nereye geldiğimi biliyorum. Taraftarları hiçbir zaman üzmeyeceğim. Hep beraber büyük başarılara imza atacağız. Varımı yoğumu bu kulüp için harcamak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top