Kardeşlik sınır tanımıyor

Kardeşlik sınır tanımıyor

Bursaspor-Ankaragücü kardeşliği sınır tanımıyor. Destansı kardeşliğin güzel bir örneği de Almanya’da sergilendi. Frankfurt´a 60 km uzaklıktaki Limburg kentinde buluşan Texas Avrupa ile Avrupalı Güçlüler birlikte hareket etme kararı aldı.

Türk futbol tarihinde taraftarlar arasında örnek kardeşlik duygularını artan bir şekilde sürdüren Bursaspor ve Ankaragücü taraftarları, Almanya’da bir araya gelerek hasret giderdi.

Bursaspor’u temsilen Texas Avrupa 11 kişi ile Frankfurt’a 60 km mesafedeki Limburg kentine hareket etti. Limburg kentine minibüs kiralayarak giden timsahlar, bu güzel yolculukta besteleri ve tezahüratları eksik etmedi. Limburg kentine vardıklarında Texas Avrupa’yı,  Avrupalı güçlüler tezahüratlarla karşıladı, Texas Avrupa’da bu güzelliğe aynı karşılıkla cevap verdi. Samimi ve sıcak geçen buluşmada, sıcak sohbetler yaşandı. Sıcak sohbetler neticesinde taraftarlar, ilk defa gerçekleştirilen bu buluşmada önemli kararlar aldı. Bursaspor ve Ankaragücü’nün Avrupa kupa maçlarında, hazırlık kamplarında ve Milli maçlarda Texas Avrupa ve Avrupalı Güçlüler’in ortak hareket edeceği karara bağlandı.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top